Niewielki przegląd kobiecych torebek, czyli jak dobrze je dobierać i nie zwariować

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Niewielki przegląd kobiecych torebek, czyli jak dobrze je dobierać i nie zwariować

Ten opis zaczniemy w trochę niestandardowy sposób, a mianowicie od zapytania: jaka część damskiej garderoby musi bez wyjątku pasować do kozaczków? Lwia większość kobiet odpowie, że chodzi tutaj o szaliczek, ewentualnie zimowe rękawiczki. A my ze swej strony dorzucimy jeszcze torebki ze skóry oraz te wykonane z dermy. Mimo że część projektantów wcale nie uważa, że buty i torebki muszą stanowić bardzo dobrze zgrany duet, to nic nie stoi na przeszkodzie, żeby dokonać niewielkich oględzin damskich torebek.

Torebka damska kuferek skórzany Angela

Autor: Torbs
Źródło: torbs.pl
Klasyczna torba kobiety, która codziennie udaje się do biura, zazwyczaj ma tylko jeden model. To całkiem spora sakwa, która mieści we wnętrzu bardzo dużo typowo kobiecych kosmetyków.

Dobrze usytuowane trzydziestolatki inwestują tylko w torebki skórzane. Tego typu materiał ocieplacze na kolana bywa przecież niezwykle wytrzymały, czyli taki w sam raz na całodzienne wyjazdy do biura. A poza tym wprawne oraz zazdrosne oko koleżanki z pewnością dostrzeże tak drogi materiał. W ten sposób wspomniana torebka staje się także wyznacznikiem bogactwa. Tu więcej dla zainteresowanych: marka torbs.

Na wyjątkowe okazje, czyli np. na bal noworoczny, każdej modnej pani przyda się mała torebka zwana kopertówką. Pełni ona najczęściej funkcje czysto dekoracyjne, bo kieszonkowe wnętrze mieści tylko naprawdę konieczne drobiazgi. Na fotografiach zamieszczonych w kolorowych gazetach zobaczymy światowe piosenkarki, które z dumą i z uśmiechem na ustach kroczą po ciemnoczerwonych chodnikach, a w dłoniach ściskają wspomnianą już tutaj kopertówkę. Ciekawe wpisy: torbs.pl/c/1/torebki-skorzane.html.

Z kolei kobiety biznesu wolą całkiem inne fasony. Z racji tego, że każdego dnia panie dyrektor są zmuszone nosić ze sobą kluczowe sprawozdania, to ich torebki pozostają tak pakowne, jak i eleganckie. Podczas konferencji biznesowych najlepiej wyznaczoną funkcję spełnią. Oczywiście będą one wykonane ze skóry, a ich wnętrze z łatwością zmieści nawet parę teczek rozmiaru A4. Takie torebki z oczywistych powodów nie mogą mieć żadnych dekoracji, czyli metalowych łańcuszków ani niepoważnych kwiatków. W biznesie liczy się profesjonalny wygląd i tylko proste aktówki damskie są w stanie zrobić właściwe wrażenie na kontrahentach. A im pozytywniejsze będzie wspomniane wrażenie, tym większym sukcesem skończy się narada dla naszej bizneswomen. I tym samym dochodzimy do spostrzeżenia, że torebka może być najlepszym kobiecym sprzymierzeńcem.