Zapachy świetne na wiosnę.

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Zapachy świetne na wiosnę.

Kobieta ubrana w piękny zapach to ta najbardziej – zmysłowa. Nie bez powodu perfumy są zatem tak istotną częścią kobiecej kosmetyczki. Dla delikatnych i romantycznych dusz powstały perfumy Calvin Klein Truth, która swoją świeżość zamknęła w prostym i eleganckim flakonie. Prosta, szklano metalowa butelka idealnie współgra z zapachem i świetnie prezentuje się na półce w łazience i w damskiej torebce. Za sprawą takiej formy perfumy zabrać można wszędzie ze sobą bez obaw, że butelka nie zmieści się do torebki czy kosmetyczki.

Perfumy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Zapach został wymyślony z myślą o subtelnych i seksownych kobietach, które kochają romantyczną aurę, a spokój duszy, serca i ciała jest dla nich bardzo istotny. Calvin Klein Truth urzeka prostotą opakowania, jego flakonik jest bardzo minimalistyczny. Sam zapach przypomina swoją lekkością i świeżością – letni poranek. Calvin Klein Truth należy do tych rzadkich perfum, które łączą w sobie niezwykłą delikatność z intensywną zmysłowością. Calvin Klein Truth to cała prawda o otaczającym nas pięknie natury. To zieleń natury – zieleń bardzo soczysta, intensywna, wilgotna od rosy – piękna, bo naturalna. Wyraźnie wyczuć można też koniczynę, bambus i owoce cytrusowe. Oprócz akordów zieleni i owoców cytrusowych, czuć też lekko wyczuwalną wanilię, która doskonale dopełnia ten zapach. Kwiatowe aromaty kreują zatem wspaniałą i subtelną woń.

Zaciekawiły Cię treści zawarte w naszym poście? Czujesz jednak braki? W takim razie zapraszamy do kolejnej strony – naciśnij tu zegarek męski daniel wellington i przeloguj się tam.

Zapach jest zatem delikatny, elegancki, zmysłowy, dodający energii, a jednocześnie orzeźwiający. Relaks i spokój – takie odczucia towarzyszą każdorazowemu psiknięciu. Perfumy otulają skórę na długi okres, pozostawiając duszę i ciało w harmonii. Woń pobudza wszystkie zmysły i subtelnie pobudza do działania, dodając poweru i uśmiechu każdego dnia. Ta woda toaletowa nadaje się szczególnie na dzień w lecie, gdyż zapach ten odświeża, pozostawiając delikatną mgiełkę. Calvin Klein Truth przeznaczony jest dla stylowych, aktywnych kobiet, do noszenia przede wszystkim do codziennych stylizacji – do pracy czy na zakupy. Dzięki ekscytująco kobiecej kompozycji zapachowej Truth stworzysz w każdym miejscu na globie i o każdej porze – bardziej bezpośrednią atmosferę pełną kokieterii, intymności i pewności siebie.

markowe perfumy

Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com
Calvin Klein Truth – to pierwszy zapach słynnego projektanta, który nie pobudza, lecz uspokaja. Charakteryzuje go rozdźwięk uzyskany dzięki połączeniu zielonej świeżości ze słodko – korzennym, ciepłym i niebywale długo trzymającym się zapachem. Trwałość per fumu jest jak najbardziej zadowalająca, trwale utrzymuje się na skórze. Cena produktu jest atrakcyjna.