Zapachy świetne na wiosnę.

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Zapachy świetne na wiosnę.

Kobieta ubrana w piękny zapach to ta najbardziej – zmysłowa. Nie bez powodu perfumy są zatem tak istotną częścią kobiecej kosmetyczki. Dla delikatnych i romantycznych dusz powstały perfumy Calvin Klein Truth, która swoją świeżość zamknęła w prostym i eleganckim flakonie. Prosta, szklano metalowa butelka idealnie współgra z zapachem i świetnie prezentuje się na półce w łazience i w damskiej torebce. Za sprawą takiej formy perfumy zabrać można wszędzie ze sobą bez obaw, że butelka nie zmieści się do torebki czy kosmetyczki.

Perfumy

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Zapach został wymyślony z myślą o subtelnych i seksownych kobietach, które kochają romantyczną aurę, a spokój duszy, serca i ciała jest dla nich bardzo istotny. Calvin Klein Truth urzeka prostotą opakowania, jego flakonik jest bardzo minimalistyczny.

Zaabsorbował Cię niniejszy materiał? Jeśli tak, to niewątpliwie zainteresuje Cię również ten wciągający artykuł (https://ratowniczy-sklep.pl/pl/p/Bluza-I-like-people.-On-the-table.-Open.-Meska/110) – on nawiązuje do tej kwestii.

Sam zapach przypomina swoją lekkością i świeżością – letni poranek. Calvin Klein Truth należy do tych rzadkich perfum, które łączą w sobie niezwykłą delikatność z intensywną zmysłowością. Calvin Klein Truth to cała prawda o otaczającym nas pięknie natury. To zieleń natury – zieleń bardzo soczysta, intensywna, wilgotna od rosy – piękna, bo naturalna. Wyraźnie wyczuć można też koniczynę, bambus i owoce cytrusowe. Oprócz akordów zieleni i owoców cytrusowych, czuć też lekko wyczuwalną wanilię, która doskonale dopełnia ten zapach. Kwiatowe aromaty kreują zatem wspaniałą i subtelną woń. Zapach jest zatem delikatny, elegancki, zmysłowy, dodający energii, a jednocześnie orzeźwiający. Relaks i spokój – takie odczucia towarzyszą każdorazowemu psiknięciu. Perfumy otulają skórę na długi okres, pozostawiając duszę i ciało w harmonii. Woń pobudza wszystkie zmysły i subtelnie pobudza do działania, dodając poweru i uśmiechu każdego dnia. Ta woda toaletowa nadaje się szczególnie na dzień w lecie, gdyż zapach ten odświeża, pozostawiając delikatną mgiełkę. Calvin Klein Truth przeznaczony jest dla stylowych, aktywnych kobiet, do noszenia przede wszystkim do codziennych stylizacji – do pracy czy na zakupy. Dzięki ekscytująco kobiecej kompozycji zapachowej Truth stworzysz w każdym miejscu na globie i o każdej porze – bardziej bezpośrednią atmosferę pełną kokieterii, intymności i pewności siebie.

markowe perfumy

Autor: Jimmy Baikovicius
Źródło: http://www.flickr.com
Calvin Klein Truth – to pierwszy zapach słynnego projektanta, który nie pobudza, lecz uspokaja. Charakteryzuje go rozdźwięk uzyskany dzięki połączeniu zielonej świeżości ze słodko – korzennym, ciepłym i niebywale długo trzymającym się zapachem. Trwałość per fumu jest jak najbardziej zadowalająca, trwale utrzymuje się na skórze. Cena produktu jest atrakcyjna.