Stare modele butów wracają do łask.

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Stare modele butów wracają do łask.

Istnieje przysłowie, iż obuwie jest zwierciadłem duszy.
buty nike air max 90

Autor: liketearsintherain’s buddy icon
Źródło: www.flickr.com
Od dłuższego czasu możemy zauważyć, że producenci obuwa dosłownie prześcigają się w tworzeniu nowych trendów.

buty nike air max 90

Autor: annieo76
Źródło: http://www.flickr.com/photos/nelanah/381421012/sizes/l/
Dzisiaj omówimy trzy modele znanych marek.
Na początek popatrzymy na buty nike air max 90. Sam model jednego z największych producentów obuwia ma swe początki już w latach 80 zeszłego wieku. Linia air max jest jedną z najbardziej cenionych wśród ludności amerykańskiej, przez wzgląd na wysoką jakość wykorzystanych materiałów oraz pomimo postępu w produkcji, wciąż są zszywane przez pracowników. Decyduje to o tym, iż każda para butów jest nieco inna, dzięki temu niepowtarzalna. Poprzednio, aż do końca 21 wieku model nazywany był air max III, dopiero później w ciągu jego reedycji, otrzymał nową nazwę – air max 90. Na szczęście modele aktualne owej linii wykonywane są przy użyciu najnowszych metod. Ciągle używany jest nubuk lub zamsz, sztuczna wysokiej jakości skóra oraz siateczka, ale model wytwarzany jest w technologii bezszwowej, z użyciem termozgrzewalnej taśmy. Wszystko to sprawia, że noszenie butów serii air max jest nawet częścią kultu. Następną marką jest niemiecki Adidas. Tej firmy chyba nie trzeba prezentować? Tak samo jak w przypadku air max’ów, na półki sklepów obuwniczych powróciły buty adidas la trainer (). Linia ma piękną historię. Wracając myślami do roku 1984 i Igrzysk Olimpijskich w Los Angeles swój pierwszy występ miała właśnie najświeższa perełka marki adidas. Sam but wyróżniał się na tle innych sportowych butów
całkowicie regulowanym systemem amortyzacji Vario charakteryzującym się wyciąganymi kołkami wstawionymi w podstawę podeszwy. Cholewkę uszyto podobnie jak model amerykańskiej marki z naturalnego zamszu oraz nylonu, fragmenty narażone na rozciąganie wykonano z użyciem ”pancernej” polietylenowej siatki. Poza wykorzystaną technologią kołeczków amortyzacyjnych, sneakersy wyróżniają się tradycyjnym można nawet powiedzieć, że vintage’owym wyglądem, rzecz jasna starannie odświeżonym. But nie jest ciężki, raczej smukły o sportowej destynacji, dlatego znakomicie sprawdzi się na korcie tenisowym, czy w trakcie biegania. Ostatnie w tym artykule będą buty męskie timberland, które trochę odbiegają i wyglądem i przeznaczeniem od pozostałych dwu modeli. Buty amerykańskiej marki Timberland zdobyły najwięcej zwolenników dzięki modelowi Premium 6, tych charakterystycznych piaskowo-żółtych butów. Buty tej firmy wykonywane są z wysokogatunkowej skóry cielęcej, z tego powodu ich cena jest dość wysoka, ale charakteryzują się one większą wytrzymałością. Oznacza to tyle, że będziemy używać ich nawet kilka sezonów więcej, co dla mężczyzny jest bardzo ważne.

Łatwo stwierdzić, iż ”historyczne” już buty znów są modne, a noszenie ich uznawane jest jako przejaw poczucia dobrego stylu.

Nasze nowe artykuły są tak samo pociągające, co ten. Zatem najedź na link tutaj kolorowe etykiety samoprzylepne i oglądaj szczegółowe informacje. Zachęcamy!

Dzięki wykorzystaniu najnowszych technologii stare-nowe modele obuwia cieszą się odświeżonym wyglądem przy jednoczesnym zachowaniu charakterystycznych cech każdego modelu.