Płaszcze H&M –Twój wybór na wiosnę 2013.

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Płaszcze H&M –Twój wybór na wiosnę 2013.

Nim lato na stale pojawi się w naszej garderobie musimy zmierzyć się z przychodzącą ogromnymi krokami wiosną.

Wraz z nią po-odstawiajmy w ciemny kąt ciężkie ciuchy i otwórzmy nasze serca na lekką garderobę. Zwolnijmy miejsca na półkach i popakujmy ciepłe kurtki tak, żeby nie straszyły nas do kolejnego sezonu. Zanim jednak pogoda pozwoli nam wskoczyć w mini i dopasować do tego koszulki rękawkiem, pora pomyślę o rzeczach przejściowych. Czas pomyśleć o płaszczach. Jednak nie tych z zimowym kapturem, ale delikatnych płaszczykach, które będą idealne do wiosennych wyjść do kina.

Takie właśnie wydają się być płaszcze h&m. Lato przychodzi coraz szybciej i jest coraz bardziej gorące, dlatego na cieszenie się płaszczami mamy tak w rzeczywistości jedynie kilka tygodni. A że zmienną jest, noszenie lżejszych ubrań w najbliższym czasie całkowicie może stać mało praktyczne. Jednak nie traćmy nadziei, drogie panie i już szykujmy portfele, aby w najbliższym okresie stylowo.

Tej wiosny nosić się będzie płaszcze z nie tak odległych stylowo lat. Przetrząśnijmy, więc komody naszych mam i babć i zastanówmy się, co możemy z nich wyszperać i wykorzystać do obecnych trendów. Na przekór porze roku, która jest najczęściej bogata w barwy przebudzonej się natury dominującym kolorem płaszczy z lat 60 będzie granat. Ku rozpaczy miłośniczek pastelowych barw takie w sumie nie występują. Krój płaszczy jest klasyczny, a długość jest zakrywa pośladki. Jeśli ktoś ma słabość do trenczy to tej wiosny będzie się mógł nimi nacieszyć do woli. Ciuchy których znakiem rozpoznawczym są rzucające się w oczy okulary online guziki i szeroki pas uwydatniający smukłość sylwetki, znów będą obecne wszem i wobec.

Tkaniny, z których uszyte będą płaszcze, zadowolą kobiety tęskniące za modowym szałem lat 80. Sklep h&m pomoże nam znaleźć wszelkie konieczne produkty, które o tej porze roku uczynią z Ciebie królową.