Biżuteria zwykle kojarzy się z paniami, ale nikt nie twierdzi, że łańcuszków nie mogą nosić również panowie

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Biżuteria zwykle kojarzy się z paniami, ale nikt nie twierdzi, że łańcuszków nie mogą nosić również panowie

Polska jest miejscem, gdzie dosyć często można zobaczyć ludzi obojga płci, którzy noszą łańcuszki na szyi.
Niekiedy dumamy o biżuterii i od razu wydaje nam się, że te kwestie łączą się tylko z kobietami.

buciki

Źródło: pixabay.com
Wyposażenie

Autor: Chris Photography(王權)
Źródło: http://www.flickr.com
Jednakże, jeśli zastanowić się dłużej, to przecież panowie również noszą łańcuszki i inne ozdobniki.

Zaciekawił Cię ten wpis? Jeśli tak, to śmiało kliknij także ten odnośnik. Inne tego typu informacje przeczytasz również tutaj (www.ziebaprojekt.pl/o-mnie/).

modne są bransoletki z przeróżnymi hasłami, choć starsze pokolenie preferuje klasyczne wyroby ze złota. Masa osób ma klasyczne łańcuszki z medalikami albo z krzyżykami. Wiele z tych osób ma je prawie całe życie, gdyż były to prezenty dla przykładu w dniu Komunii Świętej. Są tacy, którzy noszą łańcuszek ciągle, widząc w nim swoistego rodzaju amulet. Idą w nim nawet na basen czy pod prysznic. Są także osoby i tutaj już raczej chodzi o kobiety, które mają stosunkowo znaczną ilość łańcuszków z wieloma ciekawymi wisiorkami. Wkładają je na przeróżne okazje, nie zapominając o tym, aby dobrane one były do kreacji. Zatem łańcuszek może być dłuższy albo krótki, stworzony ze srebra lub ze złota, a także może mieć wisiorek lub nie. Tutaj kompozycja zależeć będzie od osobistych preferencji. Niektórzy wolą tradycyjne wisiorki z kamieniami, a inni oryginalne kwiaty tworzone z zamka błyskawicznego. Nie zapominajmy o tym, że łańcuszki mogą mieć przeróżne grubości oczek.

Kobiety często preferują małe oczka, ponieważ wówczas łańcuszki wyglądają na lekkie. Mężczyźni za to wolą większe oczka — wtedy wyglądają one konkretnie.