Obrączki – jak, gzie oraz kiedy ich poszukiwać?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Obrączki – jak, gzie oraz kiedy ich poszukiwać?

Szukacie obrączek? Sprawdź, jak wybrać te najlepsze!
Jeżeli ogromnymi krokami nadchodzi dzień Twojego ślubu, bez wątpliwości jest to odpowiedni moment, aby zacząć rozglądać się za obrączkami.

To niezwykle istotny element niemal każdej uroczystości ślubu, a jednocześnie wybór, który wymaga ogromnego przemyślenia – przecież będziecie nosić wybrane teraz obrączki praktycznie przez cale życie.

Zainteresował Cię ten wpis oraz zawarte tutaj watki? Nowe informacje z witryny (https://virtuvia.pl/) oczekują na pod podanym linkiem. Zachęcamy!

Dlatego wielce istotne jest dokonanie właściwego wyboru, w czym teraz Ci pomożemy!

Kiedy rozejrzeć się za obrączkami?
Ważne, aby w dniu Twojego ślubu obrączki pasowały doskonale. Dlatego też praktycznie każdy jubiler poradzi Ci, aby nie kupować ich za wcześnie – ma to ogromne znaczenie szczególnie w przypadku Panien młodych, które planują jeszcze chudnąć przed ślubem – pamiętaj, że wówczas może Ci się zmienić rozmiar palca! Jeśli chcesz, żeby obrączki były perfekcyjne, wtedy niewątpliwie najlepiej zamówić je około dwa miesiące przed ślubem. Pamiętaj również, że u większości osób palce powiększają się nieco latem, gdy puchną – dlatego niewątpliwie najlepiej zamawiać obrączki jesienią czy wiosną. Jeśli zamawiasz je latem, muszą być trochę ciasne, a jeżeli kupujesz je zimą – wówczas zdecyduj się na trochę luźniejsze.

Dziecko

Autor: Debbie Hallsworth
Źródło: http://www.flickr.com
Czym właściwie jest ta soczewka?
Jeżeli zaczniesz przymierzać obrączki, wtedy szybko zetkniesz się z pojęciem obrączek z soczewkami. Czym właściwie jest ta soczewka i czy koniecznie Twoje obrączki muszą ją mieć? Właściwie każdy jubiler bez wątpliwości powie Ci, że soczewka zazwyczaj się przydaje i warto ją mieć.

Soczewka to element obrączki, który ułatwia jej zdjęcie gdy palec stanie się nieco opuchnięty. Zdarza się to zwykle latem, a także w trakcie ciąży, więc wybór obrączki z soczewką rekomendowany jest przez jubilerów przede wszystkim kobietom.