Powraca moda na wojsko czyli podstawowy ekwipunek miłośnika militariów

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Powraca moda na wojsko czyli podstawowy ekwipunek miłośnika militariów

Już od jakiegoś czasu możemy zauważyć wzrost zainteresowania tematem jakim są ogólno pojęte militaria. Zaczynając od ubrań stylizowanych na wojskowe poprzez konkretny sprzęt, taki jak repliki karabinów aż po czołgi opancerzone, motocykle i tak dalej.
Rosnącą popularności tego tematu widać choćby po ilości sklepów Internetowych, które oferują wyjątkowo duży asortyment jeśli mowa o temacie jakim są militaria.

Promocja

Autor: Moritz Barcelona
Źródło: http://www.flickr.com
W takich miejscach możemy nabyć prawie wszystko, od prostych akcesoriów jak noże, aż po techniczne spodnie taktyczne, które cieszą się dużym zainteresowaniem wśród ludzi biorących udział w zabawach typu Air Soft Gun (zobacz więcej). Jeszcze kilka lat temu taki sprzęt byliśmy w stanie nabyć tylko w demobilach lub też w nielicznych sklepach w paru miejscowościach w kraju. Obecnie bez problemu możemy zakupić (pałka teleskopowa) nawet wyjątkowo wymyślne ciuchy wojskowe bądź także atrapę danej broni, jakiej używają armie na całym świecie.
Jeśli chodzi o podstawowy sprzęt miłośnika sprzętu wojskowego, to musimy zacząć od solidnych, wojskowych butów. Muszą one być wysoko zawiązywane, z konkretną podeszwą. Następną kwestią są, wspomniane uprzednio spodnie, które muszą koniecznie zawierać specjalne kieszenie na zapasowy sprzęt (zobacz więcej na stronie). Nie sposób obejść się także bez wojskowej kurtki posiadającej specjalne emblematy, które odnoszą się do przeróżnego rodzaju wojskowych symboli.

Jednym z najbardziej istotnych elementów jest również plecak – pakowny, solidnie wykonany, który sprawdzi się w każdych warunkach. Cały sprzęt musi mieć oczywiście konkretne barwy lub też fachowe elementy maskujące, jakie zagwarantują nam dobry kamuflaż podczas zabawy w paintball.