Rzecz o roli kieszeni w życiu człowieka

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Rzecz o roli kieszeni w życiu człowieka

Prawie każdy chłopiec jakiego znam, najwyższą wagę przywiązuje do tak niepozornej rzeczy jak kieszenie. Niby nic wielkiego a jednak bardzo istotna kwestia dla niego. Bo przecież gdzieś musi ukryć i w jakiś sposób przenosić swoje skarby: sznurki, guziki, kamyki, papierki po zjedzonych cukierkach i w końcu cukierki. Dlatego też podstawowa zasada podczas wyboru bluz a zwłaszcza bluz chłopięcych to – im więcej kieszonek i im są większe tym wspanialej. Najlepiej kiedy oba te czynniki występują jednocześnie. Wówczas jest to wymarzona bluza chłopięca.

Jogging

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Być może zapyta ktoś, czy dorośli lub nieco starsi chłopcy zachowali z okresu dzieciństwa zamiłowanie do tegoż wynalazku – odpowiedź nie pozostawia wątpliwości – TAK. Starczy dokładnie poprzyglądać się ulicy. Nie upłynie wiele czasu, a na pewno 2,3 mężczyzn zaobserwujemy albo w spodniach tak zwanych bojówkach, albo też odzianych w modne okrycia kangurki.

Rzecz jasna są zainteresowania, w których to kieszeń a raczej ich ilość robi ogromne wrażenie i nie są to zajęcia zarezerwowane wyłącznie dla mężczyzn, zwłaszcza w dzisiejszych czasach gdzie właściwie niewiele jest obszarów gdzie czegokolwiek – zwłaszcza paniom – nie wypada. Takim zajęciem jest np. wędkarstwo.

Potwierdzisz raczej, że powyższy post jest nieschematyczny. Jeśli zatem masz chęć przestudiować go lepiej, zobacz info (https://junga.pl/szkolenia/kurs-intensywny-na-patent-zeglarza-jachtowego) opublikowane w tym serwisie.

Hobby to dla osób cierpliwych, a któż jeśli nie płeć żeńska ma wiele cierpliwości? Nie dziwi więc widok pani w polarze damskim z zarzuconą na bluzę kamizelką wędkarską napełnioną po aż po brzeg haczykami, żyłkami że o robaczkach i innych przynętach nie będę wspominać przez litość dla czytającego.

Paniom także po powrocie z pracy czy po wykańczającym dniu należy się relaks. Może nim być na przykład relaks z książką, koniecznie w sportowe polary damskie, we własnym ogródku albo w komfortowym fotelu na werandzie. Po co podczas czytania „Czarodziejskiej Góry” pomocne są kieszenie? Po to, żeby do rozkoszy intelektualnych dołączyć przyjemności smakowe. Przecie nie jest wygodnie się co chwilkę odrywać od interesującej lektury oraz biec po kolejną porcję „Michałków” albo „Malagi” do zielonej herbatki (w końcu trzeba dbać o zdrowie).

Jak widać z powyższego tekstu, bez wątpliwości to kieszenie są najlepszymi przyjaciółmi ludzi.