Dwadzieścia pięć lat przemian

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Dwadzieścia pięć lat przemian

Jednocześnie ze zmianą systemu po 89 roku i wzbogacaniem się społeczeństwa rodacy postanowili nadgonić zacofanie spowodowane systemem etatystycznym. Proces ten przebiegał i wciąż przebiega wielotorowo. Rozpoczął się on już w 1988. Stosunkowo najszybciej ten proces następował na poziomie makroekonomicznym. Jak grzyby po deszczu pojawiały się niewielkie firmy i malutkie jednoosobowe interesy. Po po 25 latach z wielu z nich powstały największe obecnie istniejące firmy.

Najnowsza kolekcja Reebok

Autor: Reebok
Źródło: Reebok
Poprawa poziomu bytowego Polaków i otwarcie granic było m.in. przyczyną zwiększonego zainteresowania sportem. Nawet w małych miasteczkach tworzono miejsca do ćwiczeń z angielskiego nazywane fitness clubami. Razem z trendem sportowym sprzedawcy oraz wytwórcy odzieży dopasowywali swój asortyment do wymagań rynku.

Będziemy wdzięczni za każde komentarze ze strony (https://przemyslawkwiatkowski.pl/). Są one dla nas istotne, ponieważ pokazują, czy nasze artykuły docierają do odbiorców i jak bywają rozumiane.

Pokazały się bluzy fitness dla kobiet, cała masa dresów. Za sprawą dostępu do muzycznych telewizji i naśladownictwu gwiazd muzyki popularniej pokazały się męskie oraz kobiece bluzy z kapturem.

Na ryneczkach w tzw. „szczękach” sprzedawano wszystko razem – kiełbasę i wołowinkę z półlegalnego uboju zaraz obok biustonoszy, prostych bluz damskich czy skarpetek. Oczywiście zaczynały też powstawać ekskluzywne sklepy gdzie można było kupić kosztowne markowe produkty np. bluzy najprostsze, dresy męskie oraz damskie, bluzy damskie z kapturem też bluzy fitness dla kobiet.

Na początku te miejsca były raczej wystawami towarów o których klient śnił. Z dzisiejszej perspektywy dziwne to były czasy, dość rozmarzone bo ważne było to co się potrafi i jak bardzo człowiek jest elastyczny. Były to czasy olbrzymiej wiary w przyszłość i poczucia być może odrobinę przeświadczenia, że wszystko się zmieniło na lepsze i jeśli ktoś czegoś bardzo pragnie to wszystko jest możliwe do zrealizowania.

Myślę, że nie było możliwości sądzić w inny sposób, ponieważ to był jak by nie było czas cudów. W końcu niezbyt często w przeszłości tej części świata w zasadzie bez ofiar zmienił się porządek świata uznawany dotąd za niezmienny.