Ubieramy panów

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Ubieramy panów

Nie tylko panie uwielbiają się stroić bez względu na okazję. Kolekcje ubrań mężczyzn nieraz są okazalej wyposażone niż ich partnerek. Panowie, tak jak i kobiety niezmiernie o siebie dbają. Manicure, cykliczne zmiany uczesania u fryzjera a także w klubach fitness zwieńczają idealnie dopasowaną do stylu ubrania. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na które sezony przygotowali się już projektanci męskiej mody?

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com

Niemniej jednak istnieją i prężnie działają domy mody dla panów. Moda męska jest także prezentowana na wybiegach, choć nierzadko akurat tam pokazywane są elementy odzieży raczej ekscentryczne i niepraktyczne. Moda męska może być tematem fascynującym i ciekawym.

Zaskakujące, ale prawdziwe. Najnowsze trendy niewątpliwie trafią w gust odważnych mężczyzn. Powracają żywe barwy, zwłaszcza w przypadku górnej części garderoby, np. kurtki męskie (więcej w tym miejscu).

Okres letni jest charakterystycznym czasem, kiedy to pojawia się potrzeba ubierania się w sposób jak najbardziej lekki. Panie w tym czasie zakładają sukienki i spódnice. Mężczyźni z kolei wybierają szorty. Nierzadko jednak mężczyźni nie pozwalają się namówić do zainwestowania w sandały i w okresie letnim zakładają zakryte buty, np. półbuty lub trampki, tenisówki (sprawdź tu: źródło). Tymczasem jest to bardzo niezdrowe dla stóp i może być przyczyną odparzeń podczas gorących dni. Z kolei męski strój kordonki elegancki nie zawsze przewiduje wersję letnią.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję mody męskiej na jesień/zimę 2014 zaprojektował Thom Browne. Zbiór jest pełen fantazji i surrealizmu. Tweedowe garnitury stworzone przez projektanta, które są motywem przewodnim na jesień, zostały uszyte w klasycznym angielskim stylu. Surrealistycznymi dodatkami były pomysłowe zwierzęce maski. Na materiałach znalazły się delikatne kraty i szarości. Zestawienia prezentowane na modelach odbiegały od popularnych form oraz standardowych proporcji.