Tag: moda

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Odzież wojskowa na wybiegach

Ze względu na coraz bardziej fascynujące zjawiska zachodzące w świecie mody coraz trudniej być na topie, jeśli chodzi o odpowiedni ubiór. W dwudziestym pierwszym wieku warto być na bieżąco z pięknymi strojami, które zostały dobrze stworzone przez profesjonalnych projektantów, jak również wywierają wspaniałe wrażenie, kiedy już są prezentowane na wybiegu. Zdecydowanie najlepszym zamysłem może okazać się zobaczenie popularnych i nadzwyczajnie docenianych przez grono użytkowników ubrań i dodatków u godnych zaufania wytwórców. W natłoku niezwykłych ofert sklepów z odzieżą, zakup odpowiednich produktów nie jest nigdy kwestią banalną.

Dodatki must have

W dzisiejszych czasach moda jest w stanie dostarczyć każdej z pań wielu niezwykłych inspiracji. Dlatego warto przynajmniej czasem śledzić nowe eventy w modzie – dzięki temu można chociażby odkryć, iż pewne prawie wyrzucone części garderoby wracają do łask.

Co w modowej trawie piszczy – czyli trendy na 2013r.

Zbliżający się sezon to czas modowych atrakcji. Warto jednak popatrzeć w szafach, ponieważ moda oprócz tego, że jest zmienna, czerpie również z tego, co lubiane i sprawdzone. Tak będzie pewnie i w tym roku. Na topie będą kwiatowe motywy, umieszczane zwykle na sukienkach. Oprócz nich można zacząć poszukiwać na sklepowych pułkach wszystkiego, co ma na sobie wyraziste wzory.

Co będzie na czasie latem

Co będzie najmodniejsze wiosną i latem 2014 roku? Wystarczy zerknąć na pokazy najznamienitszych domów mody lub do gazet stricte związanych z modą. A co tam będzie dane nam zobaczyć?

Odzież męska

O modzie dla mężczyzn do pewnego momentu mówiło się i słyszało znacznie rzadziej niż o tej dla kobiet. Obecnie ten proces ulega odwróceniu. Coraz większą uwagę zwraca się na to, co prezentowane jest na wybiegach mody męskiej. Jeżeli chodzi o wybiegi jednak, produkty które są tam widoczne dla mężczyzn i kobiet są zwykle raczej nietypowe i często nie nadają się do wykorzystywania na co dzień.

Zara czyli salony z popularnymi modnymi ubraniami w przystępnej cenie

W erze globalizacji, w latach, w jakich żyjemy w wielkich osiedlach ludzkich, nie można nie zauważyć, że niemal w dowolnej branży nastają i znikają pewne trendy. Tyczy się to technologii, pożywienia, sposobu wypowiadania się, przede wszystkim pośród młodzieży, no i, co chyba najbardziej jasne – mody, świetnie znanej, ale przez nielicznych tak naprawdę rozumianej dziedziny, która w danym okresie nakazuje ubierać się w taki sposób a nie inny, bo to ubranie jest właściwe, a pozostałe nie. Szczególnie kobiety, które najczęściej próbują polepszyć własny wizerunek w oczach wszystkich, również nieznajomych ludzi spotykanych na ulicy, starają się zwykle nosić się modnie i elegancko, a już na pewno sławy – na każdym przyjęciu, na którym pojawiają się fotografowie i reporterzy z różnych czasopism, usiłują pokazać się w kreacjach, które uważane są za zgodne z modą.

Dlaczego spodnie dżinsowy zdobyły tak wielką sławę

Jeans to ponadczasowy materiał, z którego wykonane są zwłaszcza spodnie i kurtki. Mimo że jest to bawełniana tkanina wyjątkowo trwała, nosi się ją bardzo wygodnie. Para jeansów to podstawowy niezbędnik zarówno kobiecej, jak i męskiej garderoby. Z typowego denimu szyje się głównie spodnie, ale również inne elementy ubrania, na przykład wiatrówki, sportowe bluzy, młodzieżowe koszule, czapki z daszkiem. Chociaż trendy zmieniają się co roku, to oryginalne dżinsy zawsze są na topie. Warto wiedzieć, że kolebką jeansów są Stany Zjednoczone.

Jak nosić spodnie ze wzorami?

Współczesna moda daje nam milionami wyborów. Nie wiemy w sumie, które są tak naprawdę właściwe. Cokolwiek byśmy nie założyli na pewno zostanie przez kogoś skrytykowane. Dobrze jest, więc wkładając coś na siebie pamiętać, żeby samemu fajnie się w tym czuć. To 50% sukcesu. Reszta to odpowiednie dobranie poszczególnych elementów garderoby.

Militarystyczne spodnie czy kurtki dla każdego

Styl militarystyczny jest stylem nieskomplikowanym, banalnym do wyeksponowania. Co roku wraca on do świata mody jednakże w coraz to nowszych odsłonach. Charakteryzuje się on ziemistymi odcieniami takimi jak zieleń w całej rozpiętości, beże, brązy, szarość czy czerń, a również odważnymi akcesoriami z ćwiekami.

Jest kilka rzeczy, jakie pomogą uratować się z wszelkiej modowej opresji, muszą znaleźć się w szafie każdego mężczyzny

Szyk jest tematem pieniędzy, jednak portfel nie jest tu najważniejszym sprawdzianem. Najbardziej liczy się styl i odpowiednie przystosowanie stroju do sytuacji.