Tag: moda

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Trendy w nadchodzącym sezonie

Zazwyczaj każda kobieta wie, na jakiego typu bluzki i inne części stylizacji pragnie postawić. Najnowsze modne bluzki, jakie wskazywane są w pierwszej kolejności, stanowią doskonałą bazę na co dzień. Stylizacje na co dzień powodują, że każda klientka poczuje się wyjątkowa i ubrana w pełni. Najciekawsze zestawienia odzieżowe, które spotkają nas w zbliżającym się roku, okażą się niezwykle uniwersalne. Swoboda łączenia poszczególnych elementów ze sobą w zniewalające zestawy nie pozostawia złudzeń. Za to mówi się, że panowie w ogóle nie interesują się swoim stylem.

Sklepy z używanymi ubraniami to na ogół dobra oferta

Wmawianie, że odzież z tak zwanych lumpeksów jest kiepska jest w zupełności chybione! Co jak co, ale nigdy spodnice czy sukienki, które zakupimy w takim miejscu nie będą bardzo słabe. Wiadomo: często faktycznie odzież używana to coś z gorszej kategorii, ale postarajmy się nie generalizować. Nigdy nie będzie tak, że tak czy siak nie damy rady w poszukiwaniach. Co jak co, ale używana odzież może zauroczyć: trzeba jednakowoż spełnić podstawowe warunki!

Co w modowej trawie piszczy – czyli trendy na 2013r.

Przyszły się sezon to czas modowych atrakcji. Warto jednak poszperać w szafach, ponieważ moda oprócz tego, że jest zmienna, czerpie także z tego, co poznane i sprawdzone. Tak będzie zapewne i w tym sezonie. Na topie pozostaną roślinne motywy, pojawiające się zwykle na tunikach. Poza nimi można zacząć szukać na sklepowych pułkach wszystkiego, co ma na sobie wyraziste wzory.

Dlaczego spodnie dżinsowy zdobyły tak wielką sławę

Jeans to ponadczasowy materiał, z którego uszyte są przede wszystkim spodnie i kurtki. Chociaż jest to bawełniana tkanina wyjątkowo trwała, nosi się ją bardzo wygodnie. Para jeansów to niezastąpiony niezbędnik zarówno damskiej, jak i męskiej garderoby. Z wytrzymałego denimu szyje się przede wszystkim spodnie, ale także inne elementy ubrania, przykładowo wiatrówki, codzienne bluzy, młodzieżowe koszule, czapki z daszkiem. Chociaż trendy ulegają zmianie co sezon, to markowe dżinsy nigdy nie wychodzą z mody. Niekwestionowaną ojczyzną jeansów są Stany Zjednoczone.

W jaki sposób dobrać ubiór?

Wiadomo, iż nie szata zdobi człowieka, dobrze jednak czasem puścić wodze wyobraźni i wyruszyć w podróż w świat mody. Współcześnie każda osoba ma możliwość skoczyć do pobliskiej galerii handlowej i kupić takiego typu ubrania, jakie będzie chciał. Też Sieć www jest miejscem, w gdzie warto poszukać. Większość sprzedawców pozwala na odesłanie produktu w w czasie do czternastu dni od otrzymania paczki pocztowej, więc nie trzeba martwić się, jeżeli ubranie okaże się w niedobrym rozmiarze, lub po prostu będzie brzydkie. Nie należy zatem martwić się ryzykiem w zakupie upragnionej bluzki lub tuniki. Dzisiejszy świat mody jest pełen możliwości, wskutek czego każda osoba ma możliwość dobrać taki strój, jaki tylko zapragnie.

Jak nosić spodnie ze wzorami?

Współczesna moda stawia nas przed miliony wyborów. W sumie ciężko stwierdzić, które są tak naprawdę trafne. Cokolwiek byśmy nie założyli na pewno zostanie przez którąś osobę negatywnie ocenione. Tak, więc ubierając coś na siebie pamiętajmy, żeby dobrze się w danej rzeczy czuć. To połowa sukcesu. Reszta to odpowiednie dobranie poszczególnych ciuchów.

Fotografia pradziadka

Mój pradziadek Stanisław na fotografii sprzed wieku ubrany jest w odświętny strój: w surdut, nienagannie śnieżno-białą koszulę, brązową kamizelkę, z której kieszonki wystaje zegarek tak zwana „cebula”. Nigdy nie poznałem pradziadka osobiście. Zmarł zaraz przed wybuchem Drugiej Wojny, nie miałem zatem takiej okazji. Zgadywać mogę najwyżej co sobie myślał pozując do tego zdjęcia.

W jaki sposób skutecznie przygotowywać się do półmaratonu i maratonu?

Rośnie moda na biegi – taka zajawka jest na pewno w porządku. Przecież pokazanie zalet częstego bieganie może zająć sporo chwil. W wielu przypadkach bądź co bądź uzależniamy się od biegania: jakby nie patrzeć wytężony wysiłek sportowy sprawia, że wydzielamy automatycznie do organizmu endorfiny.

Trzeba bez względu na okazję gustownie się ubierać!

Taka tam porada dla kobiet, które niby chciałyby gustownie wyglądać, ale z bardzo różnych powodów owa sztuka przeciętnie im niestety wychodzi. Być może głównie rozchodzi się o to, że w dzisiejszych czasach błyskawicznie rośnie liczba kobiet, które za bardzo podążają za modą.

Dodatki must have

W nowym tysiącleciu moda jest w stanie dostarczyć każdej kobiecie wielu niezwykłych inspiracji. Dlatego też dobrze przynajmniej niekiedy prześledzić nowe eventy w modzie – dzięki temu można dla przykładu odkryć, że pewne prawie zapomniane części garderoby powracają do łask.