Zmiana sposób ubierania się i zmiana sposobu myślenia

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Zmiana sposób ubierania się i zmiana sposobu myślenia

W tych czasach niemiernie ważne jest to w jaki sposób człowiek się ubiera. Zwracamy na to szczególną uwagę. Wiadomo, że jest to istotny aspekt, bo nie od teraz mawia się, że „jak nas widzą tak nas piszą”, ale trzeba być ostrożnym, przy zbyt pochopnej ocenie. Bo po pierwszym wrażeniu powinniśmy wziąć pod uwagę również co kryje się we wnętrzu danego człowieka, nie da się skreślić kogoś tylko po pierwszym wrażeniu.

kobieta, ubiór

Autor: Josh Jordan
Źródło: Galeria Mokotów
Jednak widzimy też sporo osób rzeczywiście świetnie ubranych, które mimo wszystko do nas nie przemawiają. Tu bardzo często mamy problem dotyczący braku spójności między tym, co mamy na sobie, a tym jak się myśli o sobie i swoim życiu, w tego typu sytuacji potrzebny okaże się style coach. Trener pomagający w zmianie sposobu wybierania ciuchów doprowadzi do tego, że zaczniemy nosić się dobrze, ale nie będziemy wyglądać jak przebierańcy- sprawdź: style coaching. Odpowiednio dobrane ciuchy do ekspresji osoby , która je nosi są niezmiernie istotne. Jeżeli ktoś uważa, że ubrania (polecamy Dortex Import-Export odzież używana) są tylko po to by kłuć ludzi metkami po oczach, to raczej taka osoba nie wie, czym tak naprawdę jest szyk i klasa.

Najistotniejsze to nie zapominać o tym, że strój najczęściej odzwierciedla nasze podejście do siebie samych. Później oczywiście określa nasze stosunek do świata i mówi o szacunku do osób, z którymi spotykamy. Jeśli nie jesteśmy w stanie pojąć jak ważne jest to, co na siebie zakładamy, to będziemy mieli duży problem. Dlatego faktycznie powinniśmy trochę się zastanowić nad tym, jak się prezentujemy w tym, co na siebie nałożymy i czy przypadkiem nie chcemy się skryć za naszymi ciuchami. I to nie chodzi tylko o ukrycie zbyt dużej ilości kilogramów, a po prostu o pewnego rodzaju psychiczne chowanie się.


Kurs stylizacji ubioru

kobieta, zakupy, ubrania

Źródło: flickr.com
Kiedy pojęliśmy, że nasze outfity są raczej kiepskie i mimo dużych starań nie potrafimy w sensowny sposób czegokolwiek ze sobą połączyć, to dobrą opcją może okazać się kurs stylizacji ubioru. Kurs tego rodzaju sprawi, że poczujemy się świetnie w swojej drugiej skórze, czyli w ciuchach. Ubrania, które zaczniemy wybierać będą odpowiednie do okazji i będą pasowały do naszej osobowości, a to właśnie w modzie jest najistotniejsze, żeby się super ubierać a nie przebierać. Dzięki temu, że skończymy kurs stylizacji ubioru, to rzeczywiście będziemy mieć świadomość jakimi ludźmi jesteśmy, a nie tylko w co się ubrać- jakbycszczesliwakobieta.pl/zostan-stylistka/.

Kontakt: