Jest kilka rzeczy, jakie pomogą uratować się z wszelkiej modowej opresji, muszą znaleźć się w szafie każdego mężczyzny

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jest kilka rzeczy, jakie pomogą uratować się z wszelkiej modowej opresji, muszą znaleźć się w szafie każdego mężczyzny

[TAG=elegancja] bywa sprawą pieniędzy, jednakże portfel nie jest tu najważniejszym sprawdzianem. Przede wszystkim liczy się elegancja i odpowiednie dostosowanie garderoby do sytuacji.

Kołnierzyk koszuli

Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
Jest kilka rzeczy, które pomogą wybrnąć z wszelkiej modowej opresji, powinny znaleźć się w szafie każdego mężczyzny. Bez koszuli po prostu nie da się współcześnie funkcjonować. Jest zarazem elegancka jak i stosowna. Istotne, by uszyta była z właściwej tkaniny, nieprzeźroczystej i najlepiej ze stuprocentowej bawełny. Jeśli mamy jedynie jedną elegancką koszulę, praktyczniej, by posiadała rękawy zapinane na guziki. Wskazane jest jednak posiadać w wyposażeniu jedną koszulę na spinki. Te wcale nie wychodzą z mody, dodają całości elegancji i akcentują osobowość. Mankiety i eleganckie koszule męskie, polecam nie mogą wystawać na bardziej niż centymetr poza rękaw marynarki. Przy mankietach na spinki powinno się wiedzieć, ażeby nie przytrzymywały rękawów marynarki, co może się wydarzyć, jeżeli wybierzemy nadmiernie duże mankiety czy też spinki. Wielkość kołnierzyka, szerokość i układ – dobiera się do zarysu głowy i szyi.Nie ulega wątpliwości, że postacie krągłe i tęższe mają szansę optycznie wyszczuplić rysunek oblicza, zestawiając kołnierzyk kanciasty w stylu brytyjskim, inaczej wydłużony do przodu. Sylwetkę zawsze łatwiej wyprofilować szyjąc elegancką koszulę na miarę. Pasek skórzany nie pełni obowiązków trzymacza. Jest zaledwie zdobieniem. Nie może odbiegać stylistycznie, kolorystycznie i materiałowo od butów, ale też nie powinien być z bliźniaczej skóry (prawo kompletów w męskiej wytworności nie działa). Nie stosujemy paska skórzanego z całkowitą klamrą a zwłaszcza z napisami lub logo firmy. Coś takiego uważa się w gustownym świecie za porażkę. Wszystkie przytoczone powyżej paski skórzane, polecam te: znamionuje przede wszystkim ponadczasowość, dlatego wskazane jest potraktować je jak lokatę, która posłuży nam latami, bez względu na przekształcające się mody.

Zajmujący wpis? W takim razie namawiamy Cię, abyś przeczytał kolejne informacje z serwisu (http://www.tvk.pl/pakiety/), którą dla Ciebie opracowaliśmy. Wejdź proszę w ten link.

Lepiej mieć jedne właściwe jeansy, które będziemy nosić 3-4 lata, niż 3 pary gorszego gatunku, jakie po kilku użyciach nie będą się nadawać do noszenia. Należałoby szukać odzieży i uzupełnień dobrej klasy i zawsze wyglądać elegancko.