Co będzie na czasie latem

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Co będzie na czasie latem

Co będzie najmodniejsze tej wiosny i lata? Wystarczy zerknąć na propozycje czołowych światowych designerów tudzież do magazynów stricte zajmujących się modą. A co tam ujrzymy?

Moda damska

Źródło: ladym.com.pl
Prym wiodą motywy kwiatowe. Rzeczywiście, czym byłaby wiosna bez kwiatów! To aktualny trend, który znajdziemy na spódnicach, butach czy we włosach. Należy zadbać o to by było barwnie oraz kwieciście. Tryskająca kolorami, modna tunika damska w połączeniu z białymi spodniami da nam świeży, wakacyjny wygląd. A z jakiego powodu z białymi?

Bowiem to główny, obok pasteli dominujący kolor tej wiosny i lata. Możemy stosować wszystkie formy – od klasycznej minimalistycznej po bardziej wyszukane i kobiece. Kolor biały jest zawsze elegancki i bardzo praktyczny w upalne dni. Coco Chanel spopularyzowała termin „mała czarna”, dziś zawojowała światem mody „mała biała”, którą bez względu na porę roku możemy spotkać na „salonach”. Biel odejmie nam lat, a doda uroku.

Jeżeli odzywa się w nas dzikie zwierzę (o ile nie jest to leniwiec), pokuśmy się o modne bluzki damskie z motywem zwierzęcym. Projektanci czerpiąc inspiracje z tropikalnych lasów i afrykańskiej sawanny zamarzyli by przenieść ich klimat w świat mody. Zwierzęce wzory w miejskiej dżungli? Czemu nie! Spodobają nam się tutaj neutralne kolory, które idealnie podkreślą muśniętą słońcem skórę.

Niezwykle romantyczne koronki co pewien czas pojawiają się w modzie, ale w tym sezonie szczególnie wróciły do łask. W swym najnowszym wydaniu tworzą misterne wzory na sukienkach. Zwracamy uwagę na mocne kolory, np. kobalt.
Standardowo – dżins odnajduje się co sezon.

Żeby odnaleźć podobne informacje na omawiane zagadnienie spójrz na link (https://www.elian.eu/pl/kordonek-scarlet), a przeczytasz w tamtym miejscu niezwykle ciekawe wiadomości, które zapadną Ci w pamięć.

Bardziej śmiałe panie mogą wybrać total look, reszta może zostać przy łączeniu z koronkami, skórą i złotem.
Jeśli chodzi o to co proponują nam „sieciówki” i ogólnie dostępny towar, odnajdziemy tam wszystko. I nie mało ważne jest czy preferujemy rurki czy boyfriendy, na pewno dostrzeżemy je w sklepach.

Jednak powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, iż gdy akceptujemy swoją figurę, eksponujemy swe atuty, a maskujemy niedoskonałości- to czy założyłyśmy spódnicę sprzed 10 lat, czy z najnowszej kolekcji nie ma małe znaczenie. Nikt nie zarzuci nam, że jesteśmy niemodnie ubrani.