Najlepsze prądy w modzie męskiej na wiosnę i lato 2015 – podsumowanie

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Najlepsze prądy w modzie męskiej na wiosnę i lato 2015 – podsumowanie

Każda pora roku jest obfita w nowe nurty modowe. Choć wydaje się, że to temat głównie dla kobiet, nie jest to wcale prawdą, ponieważ równie dużą uwagę otrzymują mężczyźni. Wbrew pozorom stylowych mężczyzn jest rzeczywiście wielu, dlatego też absolutnie nie można ich ignorować. Jak prezentuje się moda męska w letnich miesiącach 2015 roku?

Buty sportowe

Autor: Sneaker
Źródło: Sneaker
Zdecydowanie najmocniejszym trendem staną się kolory. Do męskich ubrań dołączą pastele czy neony. Na pewno ożywi to stylizacje i za ich pomocą nabiorą one charakteru. Jeżeli jednak kolorowe koszule bądź spodnie do nas nie pasują niezwykle stylowym dodatkiem są aktualnie również barwne sportowe buty. Prawidłowo połączone będą prezentować się świetnie zarówno w stylu sportowym, jak i eleganckim. Ciekawe będzie przykładowo włożenie spodni jeansowych, koszuli i właśnie takich butów. Oryginalnie wyglądać będzie też t-shirt, marynarka, spodnie (na przykład typu chino) i sportowe buty jako uzupełnienie.

Dokładnie to pokazuje kolejny trend tego lata, czyli łączenie stylu formalnego ze sportowym. Niekoniecznie w sposób, jaki został omówiony powyżej, gdyż inną formą są przykładowo przycięte przed kolana spodnie na kant czy kamizelki, które przecież kojarzą się z garniturem, noszone do casualowej stylizacji. Należy jednak pamiętać, aby style te połączyć umiejętnie, nie popadając ze skrajności w skrajność. Bardzo powszechnym wzorem będzie krata.

Czy publikowany temat okazał się dla Ciebie interesujący? To bardzo dobrze, ponieważ jak klikniesz tu, przeczytasz pożyteczne informacje (https://krevetki.pl/kontakt/), które Cię na pewno zaabsorbują.

Kolorowe koszule, marynarki czy kamizelki o wyrazistych kolorach to zdecydowany hit. Mówi się, że moda zawsze wraca i tak naprawdę jest, warto tylko wiedzieć, że najczęściej forma trochę się zmienia i jest to zazwyczaj inspiracja. Tu więcej: interesująca moda męska katowice.

Koszula w kratę

Autor: Robert Sheie
Źródło: http://www.flickr.com

W tym sezonie ciekawym powrotem staną się na pewno koszulki polo. Do mody męskiej zawitały również mankiety w spodniach oraz ubrania oversize. Nieprzerwanie króluje jeans, a lato 2015 to przede wszystkim kurtki z tego materiału. Innym okryciem wierzchnim, które z pewnością będzie pasować niemalże do każdej stylizacji, będzie ramoneska. Może dodać rockowego pazura, jak również doskonale sprawdzać się w stylu formalnym. Zobacz więcej: interesująca moda (poznaj ofertę firma Dortex) męska gdańsk.

Tegoroczne trendy dają ogromne pole możliwości i z całą pewnością każdy znajdzie coś najodpowiedniejszego dla siebie. W oglądaniu trendów nie ma nic złego. To mnóstwo inspiracji, za pomocą których nasze stylizacje wzmocnią swój charakter. Warto jednak zawsze nie zapominać o tym, że przede wszystkim chodzi o to, żeby czuć się naprawdę dobrze w tym, co na siebie włożymy. W modzie, tak samo jak w każdej dziedzinie, najistotniejszy jest umiar. Jeśli go zachowamy, na pewno nasze stylizacje będą prezentować się doskonale. Warto wziąć to pod uwagę.