Bluzki koszulowe i sportowe obuwie – czemu nie

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Bluzki koszulowe i sportowe obuwie – czemu nie

Dzisiejsza moda pozwala nam na łączenia bardzo różnych elementów kobiecej garderoby. Dziś panie potrafią włożyć szpilki i dresy i nikomu już nie będzie się zdawało to dziwne. W szczególności, jeżeli robią tak celebryci z pierwszych stron kolorowych gazet. Na co dzień częściej widzimy, że kobieta wkłada bluzki koszulowe a na nogach ma do tego tenisówki levi’s. To rzeczywiście interesujące rozwiązanie modowe.

trampki

Autor: Shaun Versey
Źródło: http://www.flickr.com
Wygląda się z klasą, ale jest też wygodnie. Istotne by nie zapominać, aby koszula nie była z niesamowicie eleganckiego materiału i buty sportowe w takim zestawieniu na pewno powinny być markowe. Tak, więc kiedy marzy nam się ubranie bluzki koszulowej, ale nie chcemy do tego wkładać szpilek, to nie ma żadnego kłopotu. Powinnyśmy mieć kilka koszul, które będą pasować do spodni z jeansu. Bo mogą nas uratować w wielu momentach. Najsensowniej, więc wybrać się do paru sklepów i zrobić konkretne koszulowe zakupy. Warto też zajrzeć do Levis’a i pomyśleć czy poza trampkami nie wybrać sobie dodatkowo jakichś fajnych jeansów – porównaj informacje.

Bo wszyscy doskonale wiemy, że ciuchy tej firmy to majstersztyk. Spodnie oraz kurtki jeansowe są jedynymi z najlepszych na rynku na całym świecie, więc faktycznie warto znaleźć coś więcej aniżeli trampki tej firmy. Halka czy czapka z daszkiem? I jedno i drugie. Często panowie spoglądają na kobiety zero jedynkowo. Bo dla nich kobieta jest albo elegancka albo ubiera się w sportowym stylu. Kiedy tymczasem każda kobieta posiada milion twarzy i raz wybiera halki Warszawa, gdzie na pewno wyszukamy właściwy sklep z takimi produktami, a innym razem

koszula

Źródło: pixabay.com

zastanawia się gdzie będzie mogła wyszukać czapki z daszkiem damskie – idź na stronę.

Bo my płeć żeńska już tak mamy: nie lubimy być tylko eleganckie, albo jedynie na luzie. Po prostu lubimy zmiany. Dlatego potrzebujemy jakiejś eleganckiej, zwiewnej halki czy to pod sukienkę czy też pod spódnicę, ale czasem potrzeba również ekstra czapki, gdy wybierzemy jakiś bardziej casualowy look. Na szczęście, jeśli chodzi o czapki to jest ogromny wybór czapek. I co istotne nie musimy przecież każdego dnia powkładać czapki z daszkiem można ją ubrać (spodnie wojskowe) czy to na plażę w ramach ochrony głowy przed słońcem, czy na wyjście ze znajomymi w miasto, gdy wyruszamy na jakąś nocną pizzę.