Najpopularniejsze trendy w w kwestii modowej, czyli co pokazywane jest na wybiegach

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Najpopularniejsze trendy w w kwestii modowej, czyli co pokazywane jest na wybiegach

Praktycznie co sezon parę trendów w modzie zostaje tak znane, że rozpływa się nad nimi każdy modowy pasjonat. Czasami dzieje się tak , że dany trend zostanie wśród nas na dłużej, jak dla przykładu wracające co roku na wiosnę pastele, czy też motywy florystyczne. Jednak najczęściej jest tak, iż rozchwytywana w danym czasie tendencja, po kilku miesiącach zostaje całkowicie zapomniana, zastępowana przez inną, nowszą. Ciekawe w jaki sposób potoczą się losy te, które kochamy dziś?

buty

Autor: S’Portofino
Źródło: S’Portofino
Działem przemysłu modowego, w którym najwięcej się dzieje jest bezapelacyjnie obuwie. Co ciekawe w teraźniejszych czasach stawiamy na całkowitą wygodę albo pełen szyk, nie uznając półśrodków. Królują więc białe tenisówki damskie wraz z czarnymi sandałkami na wysokiej szpilce. To jednak nie koniec, gdyż bardzo modne stało się łączenie całkowicie różnych stylów, więc nie ma nic dziwnego w wyborze: białe tenisówki damskie na wesele, czy inne specjalne wyjście. Jeśli mowa o kolorystyce to najczęstszym wyborem są właśnie białe (sprawdź pełną ofertę na tej stronie), pudrowo-różowe albo miętowe trampki. W następnej dziedzinie króluje natomiast klasyka i stonowana kolorystyka.Można się spodziewać ogromu bieli, beżu i szarości, lecz przede wszystkim znajdziemy tu wszechwładną czerń. Jednak coraz częściej zauważalną kombinacją są eleganckie szpilki i poprzecierane dżinsy, nadające całemu wizerunkowi odrobinę pazura. Jak wiemy moda to nie jedynie buty, a także sukienki, spódnice, bluzki, dodatki, akcesoria i wiele, wiele innych.

kobieta, moda, buty

Autor: Cristian Dina
Źródło: http://www.flickr.com
Ostatnim zachwytem są wielkie narzutki i palta, nadające nam szyku i elegancji nawet jeśli, szykując się o poranku w panice, założyliśmy co było pod ręką. Miętowe trampki do eleganckiej sukni, porwane spodnie i szpilki i mnóstwo różnych połączeń, które niejednemu wydają się bardzo kontrowersyjne, a niektórym na pewno, nieodpowiednie oznaczają, iż w obecnych czasach chodzi nam głównie o zabawę modą (zobacz na stronie). Kreatywność jest bowiem najbardziej pożądana, a nie uznawanie żadnych zasad, na porządku dziennym.

Jeśli masz chęć odkryć więcej informacji na ten temat – odsyłam do serwisu (https://plastmer.com.pl/pl/jakosc-2/), ponieważ tam są wartościowe fakty omawiające przedstawiany wątek.

Oczywiście nie wiadomo, że takie, niekonwencjonalne trendy pozostaną wśród nas na dłużej, czy po kilku miesiącach odejdą w zapomnienie. Jednakże tendencje do próbowania nowych rzeczy i łamania norm obyczajowych, widoczne są też w wielu innych dziedzinach działalności człowieka, więc może faktem jest, że w przemyśle modowym nie istnieją już zasady i liczy się jedynie kreatywność.