Jakie stylizacje w garderobie dla mężczyzn będą zauważalne w tym roku?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jakie stylizacje w garderobie dla mężczyzn będą zauważalne w tym roku?

Nie tylko panie uwielbiają elegancko się ubrać bez względu na okazję. Szafy mężczyzn często są znacznie lepiej wyposażone niż ich partnerek. Mężczyźni, analogicznie jak i kobiety niezmiernie o dbają o swój wygląd. Kosmetyka, regularne wizyty u fryzjera a także w siłowni wieńczą idealnie dopasowaną do swojego stylu ciuchy. Jakie nowe trendy w modzie męskiej będą panowały w tym roku? Na jakie sezony przygotowali się już projektanci męskiej mody?

Zaskakujące, jednak realne. Najnowsze trendy na pewno przypadną do gustu odważnym panom. Wracają odważne kolory, zwłaszcza w przypadku górnej części odzienia. Dla mężczyzn (kliknij tu) sklepy odzieżowe przygotowały naprawdę dużo nowych projektów.

Wielu panów ma ogromny dylemat, a mianowicie, na jakie ubrania postawić na zimę. Różne propozycje różnią się między sobą, najczęściej diametralnie, lecz mężczyźni zawsze znajdują rozwiązanie perfekcyjne. Jak to się dzieje? Producenci sumiennie analizują wymogi i oczekiwania klientów płci męskiej, więc mogą w tak krótkim czasie spełnić najważniejsze stawiane przez nich wymagania. Mężczyźni są zachwyceni tym, co mogą spotkać obecnie na rynku odzieżowym.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Kontrowersyjną kolekcję męską na jesień/zimę 2014 przygotował Thom Browne. Zestaw jest pełen fantazji i surrealizmu. Tweedowe garnitury projektanta, które są motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl. Surrealistycznymi dodatkami były pomysłowe zwierzęce maski. Na tkaninach znalazły się subtelne kraty i szarości. Stroje pokazywane na modelach odstawały od oczywistych form i standardowych proporcji. Na jesień polecane są także koszulki z długim rękawem (przykłady zobaczysz tutaj: koszulki męskie z długim rękawem na stronie

Zatarcie wyraźnych różnic między garderobą męska a damską to fakt. Męska moda (zobacz używana odzież dortex bydgoszcz) nawiązuje do mody kobiecej – zarówno w kwestii wzorów, kolorów i fasonów. Taki wielki wybór może spowodować nie mały mętlik w głowie. Odważni być może podejmą wyzwanie i poeksperymentują. Ważne jest jednak to, by nie dać się zwariować i rozsądnie wybrać jeden konkretnie pasujący do indywidualnej osobowości. Poczucie swobody powinno być tego najważniejszym wyznacznikiem.