Które trendy w garderobie męskiej będą obowiązywać w roku 2014?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Które trendy w garderobie męskiej będą obowiązywać w roku 2014?

Nie tylko panie uwielbiają się stroić na każdą okazję. Szafy panów bywają dużo lepiej wyposażone niż pań. Panowie, tak jak panie niezmiernie o siebie dbają. Manicure, cykliczne zmiany uczesania u fryzjera a także w klubach fitness wieńczą doskonale dobrane do swojego stylu ubrania. Jakie nowiutkie trendy w modzie męskiej będą obowiązywały w tym roku? Na jakie sezony wymyślili projektanci męskiej garderoby?

Zgodnie z propozycjami cenionych na całym świecie dyktatorów stylu można szaleć do woli. Zestawiamy wszystko, także cętki, paski zebry, printy, kwiaty a także malarskie desenie.
Zaskakujące, ale realne. Najnowsze trendy Z całą pewnością trafią w gust odważnych mężczyzn. Powracają odważne kolory, zwłaszcza w przypadku górnej części garderoby.
Projektantka Melinda Gloss, podczas swojego pokazu, zaprezentowała jak najlepiej łączyć neutralny dół z żywą kolorystyką góry.
Twardzi faceci na pewno ucieszą się z powrotu trendu wojskowego, a z nim zieleni w odcieniu khaki, ciężkich płaszczów, spodni moro i prostych krojów kurtek. Dobrze prezentują się w połączeniu z eleganckim kardiganem czy też stylową marynarką.
W propozycjach na ten rok dobrze widać reaktywację mody z lat 90. Bluzy z kapturem oraz bomber jacket do tego eleganckie spodnie bądź stylowa marynarka to prawdziwy hit.

Moda męska

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Szokującą kolekcję męską na jesień i zimę 2014 zaprojektował Thom Browne. Zestaw jest pełen fantazji i surrealizmu. Tweedowe garnitury które są motywem przewodnim na jesień, prezentują klasyczny angielski styl. Surrealistycznymi dekoracjami kreacji podczas pokazu były zwariowane zwierzęce maski. Na tkaninach znalazły się delikatne kraty oraz szarości. Stroje pokazywane na modelach odbiegały od popularnych form i standardowych proporcji.

Zatarcie różnic pomiędzy garderobą męska a damską to fakt. Męska moda (mój link) czerpie z mody kobiecej – fasony, wzory oraz kolorystyka. Taki wielki wybór może spowodować spory mętlik . Ci odważni być może podejmą ryzyko i będą eksperymentować. Najważniejsze jest jednak to, by nie dać się zwariować i z rozwagą wybrać jeden idealnie pasujący do indywidualnej osobowości. Poczucie swobody powinno być tego najważniejszym wyznacznikiem.