Gdzie można kupić odzież w naprawdę dużych rozmiarach?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Gdzie można kupić odzież w naprawdę dużych rozmiarach?

Panie, które nie mogą się obyć bez odzież w większych rozmiarach, często mają duże kłopoty z ich zakupem. Sklepy w centrach handlowych rzadko oferują odzież powyżej rozmiaru 44.

I choć niektóre sieciówki oferują kolekcje dla puszystych pań, problem pozostaje. Gdzie się zatem zwrócić, kiedy potrzebujemy 5xl shirt albo bardzo dużych spodni?
zimno

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
Podstawą są sklepy dla puszystych. Odnaleźć je można często na bazarach, niekiedy po prostu w miejscowościach całej Polski. Są to zazwyczaj przyjazne miejsca i mają wiele plusów. Odwiedzają je tylko klienci z nadwagą i nie ma obaw o to, że inny klient będzie oceniająco patrzył na naszą sylwetkę.

Zainteresował Cię nasz materiał? Jeżeli tak, to zobacz bez zwłoki, co jest w najświeższym wpisie – on również zapewne okaże się warty uwagi.

Ekspedientki często potrafią profesjonalnie dobrać fason do figury – tak, żeby zmniejszyć niedoskonałości sylwetki i wyeksponować jej atuty.

buty sportowe

Autor: Rob Bixby
Źródło: http://www.flickr.com
Co, gdy nie ma u nas takiego sklepu, a wycieczka po „zwykłych” sklepach rodzi tylko frustrację? Wówczas trzeba zwrócić się ku sieci i wyszukiwać ubrania w zaciszu swojego mieszkania. Ma to swoje wady i zalety.
Niestety ubrania nie możemy przymierzyć przed kupnem. Wiele krągłych kobiet obawia się tego, bo mają niestandardowe sylwetki i ciężko im coś wyszukać nawet w zwykłych sklepach. Jednak w portalach im dedykowanych, wybór jest ogromny, a zasady doboru rozmiaru dość precyzyjnie opisane: „jeśli masz w biodrach i talii tyle i tyle, szukaj takiego rozmiaru”. To naprawdę pomaga w wyborze.
5xl shirt

Autor: Donnie Ray Jones
Źródło: http://www.flickr.com
Warto jednak wybierać sklepy, które mają całkowicie uproszczone zasady zwrotów i wymiany ubrań, bo nigdy (obojętnie czy jesteśmy osobami szczupłymi, czy nie) nie można być pewnym, czy zakup będzie na nas dobrze leżał.

Z tego samego powodu nie odkładajmy zakupów na ostatnią chwilę. Jeśli spódnica, którą chcemy ubrać z okazji urodzin, nie będzie trafnym nabytkiem, zakupy w ostatniej chwili mogą być nerwowe.