Jak stworzyć stylizację idealną?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Jak stworzyć stylizację idealną?

Gdy wybierasz się do sklepu lub wyjeżdżasz do babci na wieś, raczej nie przykładasz wiele wagi do tego jak się prezentujesz. Ale gdy wybierasz się na przyjęcie, randkę czy też ważne spotkanie z pewnością chcesz prezentować się perfekcyjnie. Rzecz jasna każda dziewczyna prezentuje się najdoskonalej w innej stylizacji. Jednak bez względu na typ urody i Twoje preferencje, jest kilka rzeczy, które jesteś w stanie zrobić, by prezentować się naprawdę świetnie za każdym razem, gdy tylko tego zapragniesz.

moda

Autor: Cristian Dina
Źródło: http://www.flickr.com

Po pierwsze zarządzaj strojami, które trzymasz w szafie w taki sposób, by zawsze zaznaczać mocne strony Twojej figury, a skrywać wady. Jeśli często trenujesz i posiadasz perfekcyjną figurę – wówczas z reguły w każdym ubraniu będziesz wyglądać dobrze (najmodniejsze stylizacje). Jeżeli jednak masz problem z wystającym brzuszkiem lub natura nie podarowała Ci szczególnie kształtnej sylwetki, postaraj się schować te mankamenty. Pogódź się z tym, że nie każdy strój jest dla Ciebie i wybierz takie ciuchy, w jakich zaprezentujesz najlepiej jak potrafisz.

Jesienna kolekcja House

Autor: House
Źródło: House

Po drugie zachowaj balans pomiędzy zasłanianiem i odkrywaniem ciała. Najważniejsze, by nie wpadać w skrajności. Jedne panie czują się lepiej, kiedy pokazują nogi i mają głęboki dekolt. Inne nieśmiało odsłaniają nawet łydki. Pamiętaj, że najlepsze wrażenie wywrzesz stawiając na wyjście pośrednie. Na pewno nie będziesz wyglądać niesmacznie, gdy odkryjesz trochę figury, ale również nie przeginaj, gdyż możesz zrobić kiepskie wrażenie – nawet jeśli masz perfekcyjną figurę. Ponadto za każdym razem przed wyjściem patrz w lustro. Dużo pań ma taki nawyk, ale kobietom, które go nie mają zdecydowanie dobrze jest zalecić tego typu zachowanie. Czasami masz wrażenie, że wybrałaś najlepsze ubrania i wszystko leży tak jak chcesz, a dopiero lustro zdradza, że coś trzeba poprawić.

Nie rezygnuj! Zachęcamy Cię, kontynuuj poszukiwania zajmujących postów. Może Ci wówczas udzielimy pomocy? Zapraszamy zatem do naszej nowej strony.