Sklep Wittchen

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Sklep Wittchen

Wittchen to sieć polska swoje miejsca sprzedaży na terenie całej Polski. Marka ta oferuje wyroby z szeroko rozumianej galanterii skórzanej oraz inne.

Niezwykle bogato reprezentowane jest obuwie, zarówno dla kobiet, jak i męskie. Przedsiębiorstwo w swoich wyrobach stawia na elegancję. Produkty tej marki w większości przypadków posiadają tradycyjne fasony, nie są ekstrawaganckie. Dominują ciemne, niejaskrawe barwy.

Najważniejszym materiałem, jaki wykorzystywany jest do wyrobu kolekcji to różnego typu skóra naturalna. Sklep Wittchen to punkt, który można znaleźć w różnych miejscach kraju, niekiedy w obrębie galerii handlowych. W sprzedaży oprócz odzieży i obuwia szeroko reprezentowane są również różnorodne dodatki, do których należą między innymi torby czy portfele. Marka ma również kilkanaście stałych kolekcji, które obejmują produkty o rozmaitej stylistyce.

Okrycia wierzchnie
Znaczną grupę asortymentu marki Wittchen tworzą płaszcze i kurtki. Analogicznie jak w sytuacji innych wyrobów, są one produkowane z materiałów naturalnych. Płaszcze Wittchen to zazwyczaj ciepłe okrycia na zimę.

Zaciekawił Cię nasz tekst? Masz chęć napisać jakieś komentarze na nasz temat (https://fibroadenoma.pl/)? Będzie to dla nas szalenie przyjemne przeżycie.

W zdecydowanej większości mają futrzane wykończenia. W większości przypadków są raczej długie, czasami zaopatrzone na przykład w kołnierz zapinany pod szyją na specjalny guzik, dzięki któremu można łatwiej utrzymać ciepło bez noszenia chusty. Niektóre z płaszczy posiadają pasek, umożliwiający związanie w talii. Poza typowo zimowymi ubiorami, dostępne są także płaszcze i kurtki Wittchen do noszenia na wiosnę. Są to towary skórzane, jednak znacznie cieńsze niż w przypadku ofercie zimowej. Świeże wzory pojawiają się w każdym nowym sezonie, co zapewnia dużą różnorodność i nadążanie za modą.

Autor: Timberland

Akcesoria
Kolekcja marki to także, lub przede wszystkim rozmaite dodatki i akcesoria. Są to więc torby i torebki dla kobiet, pogrupowane w dwie różne grupy. Poza tym sprzedawane są także takie dodatki jak krawaty czy rękawiczki. Te ostatnie wykonane są zazwyczaj ze skór jagnięcych, które odznaczają się elastycznością. W asortymencie są też takie akcesoria jak parasole. Specyficzne są również kolekcje, dłużące do odbywania podróży – rozmaite walizki i torby podróżne.