Nowinki w świecie męskiej mody bywają dla niektórych mężczyzn tematem tabu, co nie zmienia faktu, że nastoletni dżentelmeni i ludzie biznesu lubią i muszą dobrze się prezentować

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Nowinki w świecie męskiej mody bywają dla niektórych mężczyzn tematem tabu, co nie zmienia faktu, że nastoletni dżentelmeni i ludzie biznesu lubią i muszą dobrze się prezentować

Pisząc tekst o modzie męskiej już na początku należałoby napisać, że z założenia faceci nie lubią poruszać zagadnień dotyczących trendów obowiązujących w dzisiejszych czasach. To, co pozostawało modne kiedyś, bywa noszone przez niektórych, zwłaszcza tych starszych dżentelmenów, i teraz. Nie w każdym przypadku jest to kwestia przyzwyczajenia – czasami garnitury uszyte przez zmarłego już krawca leżą bardzo dobrze i naprawdę szkoda pozbywać się tych starych ubrań.

Męska moda

Autor: Che Rosales
Źródło: http://www.flickr.com
Moda męska, zupełnie identycznie jak ta kobieca, przeobraża się z sezonu na sezon.

Nie zwlekaj – kliknij stronę (https://galerialucznik.pl/pl/menu/agd/agd-do-kuchni-690.html) i ciesz się zawartymi tam nowymi postami. Zapewne poszerzą one Twą znajomość rzeczy na ów temat.

Jednak panowie raczej nie przywiązują żadnej wagi do tego faktu. Nie interesuje ich temat nowinek i tego, co jest trendy. Wyjątkiem od wspomnianej zasady mogą być szczególne uroczystości w rodzinie, gdy trzeba wybrać się na zakupy i nabyć nie tylko szykowny frak, lecz i buty, a nawet drobne akcesoria, czyli np. spinki do rękawów koszuli z długom rękawem.

Moda męska nieczęsto jest przedmiotem zainteresowania ze strony sześćdziesięciolatków. Nieco odmienne sprawa ta się przedstawia w przypadku nastolatków. Tacy faceci pragną przypodobać się swoim rówieśnicom. Na drogą brykę nie każdego stać, ale na nową i modną koszulę już tak. Zresztą ubranie to jeszcze nie wszystko. Dla uzupełnienia garderoby niezbędne są także dodatki, czyli podczas pory zimowej szaliki, a latem pasek skórzany podtrzymujący przewiewne szorty. Interesujące dane: męskie kacper.
Tajemnicą szykownego ubrania pozostaje kompetencja, z jaką dana osoba komponuje poszczególne elementy garderoby. Nie wystarczy bowiem kupić bardzo drogie klapki, lecz przy okazji nie zapominać o tym, żeby nie zakładać do nich skarpetek, nawet jeśli są ze sklepu firmowego. W codziennym życiu reguły dotyczące dobierania konkretnych ubrań i dodatków do nich bywają mniej restrykcyjne niż te, które obowiązują w świecie wielkiego biznesu. Dla zaciekawionych: męskie geox.

Modny mężczyzna

Autor: Digel
Źródło: Digel
Biznesowa moda męska jest dość monotonna. Bez względu na wiek prezesa zarządu, jego aparycja nie może pozostawiać nic do życzenia. I wcale nie chodzi tutaj jedynie o to, by ubrania wyjściowe były najwyższego gatunku. Specjaliści od dobrego wizerunku uświadamiają, że dodatki do ubrań mogą wzbudzić ufność wśród rozmówców lub przeciwnie, z kretesem podkopać autorytet danego biznesmena. A kompozycją, która ponoć potrafi zdziałać cuda jest połączenie niebieskiej koszuli z czerwonym krawatem.