Które buty do czerwonej sukni?

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Które buty do czerwonej sukni?

Czerwona kiecka na wesele bądź inne wielkie wyjście wisi już w szafie, lecz nadal brak pomysłu na buty oraz dodatki? Czerwień jest niezmiernie wdzięcznym kolorem i w akcentach może stanowić uzupełnienie nieomalże każdej stylizacji.
Jednakże kiedy wysuwa się na plan pierwszy, na połączenia kolorystyczne musimy już uważać.

Niebieska kiecka oraz czerwone czerwone worki na odpady buciki to zdecydowanie należycie zestawienie, ale gdyby odwrócić proporcje i zestawić czerwoną kieckę z niebieskimi butami, to podejście już mocno dyskusyjne. Oczywiście w zabawie modą wszelkie chwyty są dozwolone, jednak dominująca w stylizacji czerwień wymaga nadzwyczajnej oprawy. Na co dzień można szaleć z kolorami, jednak już na większe wydarzenia, powinniśmy pokierować się możliwie idealnym dopasowaniem. Jeśli chodzi o buty do czerwonej sukienki, wybór musi być skoncentrowany nie tyle na fasonie, co właśnie na kolorze. Decyzja, jakie buty do niej dopasować, powinna podyktowana być rodzajem stylizacji. Które zestawienia kolorystyczne są trendy?

leki i suplememty diety

Autor: Steven Depolo
Źródło: http://www.flickr.com
maluch

Autor: Scott Gardner
Źródło: http://www.flickr.com
Czarne czółenka jak też buciki w kolorze nude to 2 najbardziej modne kolory, które stanowią bezpieczne zestawienie z każdym odcieniem czerwieni. Są uniwersalne, a równocześnie gustowne. Klasyczne czarne szpilki, sandałki z cienkich pasków czy czółenka nadadzą się do każdej stylizacji – jeżeli tylko pasują do fasonu sukienki, wszystkie chwyty dozwolone. Jeżeli stawiamy na zwiewną sukienkę, lepiej wybierzmy buty w odcieniu nude. Czarne, szczególnie zabudowane, mogą nadać stylizacji zbędnej ciężkości.

Do okazałych kreacji wieczorowych, czerń sprawdzi się już doskonale. Biel w odpowiednim odcieniu to również dobra opcja. Zestawienie mocnej czerwieni ze śnieżną białością może być jednakże nadto kontrastowe.