Trochę słów o modzie

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Trochę słów o modzie

Nadchodzą ładniejsze dni, a razem z nimi rewolucja wszystkich szaf. Warto po przedłużających się zimowych miesiącach przeszukać jej wnętrze i uaktualnić.

Wkładamy głęboko duże swetry, ciepłe rajstopy i babcine spódnice. Drugi kwartał roku to dni, gdy są na pokazach i na deptakach sukienki.

A jest ich co nie miara. Do wyboru mamy wymyślne fasony oraz printy. Każdy sklep butik internetowy asos pokazuje nam najnowsze kolekcje odzieży. Można więc do woli wybierać. Sukienka asos to, obok karminowych ust i szpilek, znak kobiecości. Dlatego dużo pań wybiera sukienki, które podkreślają kobiece kształty. Są to wzory z wcięciem w talii i obcisłe. Wzorowa długość to przed kolano, jednak gdy mamy piękną sylwetkę i długie nogi można pokusić się o krótką spódniczkę. Lubimy także jeździć w sukienkach do pracy. W takim razie ta długość raczej odpada. Także góra powinna być zabudowana, a zatem obnażające dekolty muszą poczekać na drugą sposobność.

Zazwyczaj także ich kolor jest odpowiedni. Takie reguły dotyczą pracownic urzędów, renomowanych firm, czy instytucji. Jeżeli pracujemy w branży artystycznej to odrobina ekstrawagancji także w ubraniu jest zawsze mile postrzegana. W ostatnich latach cieszyliśmy się powrotem lat 50. i 60. w modzie.

Autor: Every Nature

W tym czasie na ulicach oraz w sklepowych witrynach pojawiły się rozkloszowane suknie z uroczą haleczką. To wyjątkowo kobiecy wzór, który zaznacza talię. Ta sukienka będzie idealna dla tych dam, które mają problemy z biodrami lub dużymi udami. Zaraz potem nastał moment na sukienki w kształcie trapezu, niezwykle ascetyczne w formie, ale zwykle z zaskakującym printem. To ukłon w stronę lat 70., kiedy panowały te modele. Ta sukienka pomoże nam ukryć odstający brzuszek. Jeśli mamy idealne plecy możemy się nimi pochwalić wybierając sukienkę z odkrytym tyłem. Bardzo wdzięczne są kreacje odcinane pod biustem, tzw. józefinki. Ten fason często wybierają panie w ciąży- nie tylko zakrywają brzuszek, ale również są bardzo wygodne, przewiewne i nie krępują ruchów. Wysokie panie będą się pięknie prezentowały w dłuższych sukniach. Mogą sobie na nie pozwolić także niskie kobiety, pod warunkiem, że mają modelową figurę.