Adidasy – zarówno do ćwiczeń, a także do bycia trendy

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Adidasy – zarówno do ćwiczeń, a także do bycia trendy

Dni, gdy adidasy utożsamiane były ze sportowym, raczej atrakcyjnym obuwiem minęły już na zawsze. Obecnie większość sportowych butów nie tylko atrakcyjnie się prezentuje, lecz także posiada konkretne oraz innowacyjne rozwiązania, dzięki którym są one idealne zarówno do noszenia na co dzień, jak i na zajęcia sportowe. Poniżej znajduje się krótki opis modeli obuwia sportowego, które w ostatnich miesiącach cieszą się ogromną popularnością.

1. Buty nike free 5.0. W przypadku butów wyprodukowanego przez Nike, warto wiedzieć co konkretnie oznacza liczba stojąca przy nazwie (oferta na buty nike free 5.0). Jest to informacja na temat stopnia amortyzacji według własnej skali Nike. Skala ta opiera się na konkretnym założeniu: liczba 10 na tej skali odpowiada stopniu amortyzacji, jaki posiada standardowe obuwie biegowe. Liczba zero na tej skali

buty sportowe

Autor: martakat83
Źródło: http://www.flickr.com

symbolizuje amortyzację, jaką „zapewnia” goła stopa. Analogicznie, liczba 5 umieszczona w nazwie mówi nam, iż but ten posiada „połowiczną” amortyzację. Obuwie te będzie więc odpowiednie podczas biegania dla tych osób, którzy są zainteresowani by biegać w odrobinę bardziej naturalny sposób. Naturalny pod tym kątem, że chcieliby „poczuć” stopą to, że biegną; to, po jakim rodzaju podłoża itd. Nie da się tego poczuć w standardowym obuwiu biegowym, które posiada wyższą skalę amortyzacji (SneakerStudio).

2. Inną serią obuwia, często rozpoznawalną po swoim wyglądzie, są tak zwane air maxy. Słyną one z posiadania poduszki powietrznej, jaką firma Nike wymyśliła ponad czterdzieści lat temu! Poduszka powietrzna jest nie tylko widoczna w budowie buta, ale można ją również rzeczywiście poczuć nosząc obuwie z tej serii.

Przeróżne wiadomości zazwyczaj uaktualniają się każdego dnia – solidna treść stale się przyda. Mając zamiar się z nią zaznajomić, wejdź w poniższy link – tam całość dla Ciebie opisaliśmy.

Sama seria jest bardzo rozbudowana i obecnie posiada wiele różnych modeli.

Wyliczyć tu można na przykład cieszące się dużą popularnością buty nike air max 1 (buty nike air max 1), jak również nike air max command, charakteryzujące się tym, że poduszka powietrzna nie jest zamontowana jedynie pod piętą, ale na całej powierzchni podeszwy buta.

3. Buty adidas la trainer charakteryzują się nowatorskim i niezmiernie modnym wyglądem (buty adidas la trainer). Nawiązuje on do obuwia, jakie nosili uczestnicy Igrzysk Olimpijskich w tysiąc dziewięćset osiemdziesiątym czwartym roku. Obuwie te, ze względu na oryginalny wygląd, wiele osób nosi zarówno w codziennych stylizacjach – głównie osoby lubiące wygodę oraz komfort. Buty te można jednak także z powodzeniem stosować podczas treningów – dzięki 3 korkom na pięcie, dostosowują się one do potrzebnego w danej chwili poziomu amortyzacji.