Tag: spódnica

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Nie musimy być ubrane na sztywno

Przyjęło się, że kobiety będące na znacznych pozycjach w przedsiębiorstwie, powinny zawsze przedstawiać się nienagannie i perfekcyjnie, a co się z tym łączy, muszą posiadać na sobie dopasowane garsonki oraz odpowiednio do nich wykonany makijaż i uczesanie. A przecież nie zawsze aż tak oficjalny i sztywny strój jest wyznacznikiem statusu społecznego, czasami można się ubrać w coś wygodniejszego i ciągle prezentować się tak samo nienagannie oraz dystyngowanie.

Kolor czarny i kolor złoty – połączenie barokowe na każdy dzień

Zmieszanie dwóch kolorów: czarnego ze złotym to absolutny hit w obecnym jak i w nadchodzącym sezonie. Można powiedzieć, że nie bez wpływu na to pozostała barokowa kolekcja firmy Dolce & Gabbana, która w iście królewski sposób połączyła z sobą oba rodzaje kolorów.

Rzeczy które muszą być w szafie w tym sezonie? – ubrania wykonane z dzianiny!

Czy chciałabyś wiedzieć, co mają ze sobą wspólnego rajstopy, zwiewne bluzeczki, ale też czapki? Nawet jeśli uszyte są z rozmaitych materiałów, ich włókna tkane są w splocie dzianinowym. Najprościej rzecz ujmując, dzianina to maszynowe robótki na drutach. Dzianiny stosuje się na masową skalę w produkcji ubrań dzięki niewątpliwym zaletom: rozciągliwości, przewiewności, które wnoszą wiele plusów do damskiej konfekcji.

Wiadome jest, że każda kobieta co pewien czas pragnie poczuć się zjawiskowo i dobrze

W okolicznościach idealnie sprawdzi się pobyt w salonie odnowy biologicznej, gdzie dostępnych jest dużo różnorodnych zabiegów. Do dyspozycji pań są masaże relaksacyjne, limfatyczne, bańkami chińskimi, czekoladowe czy masaże egzotyczne. Możliwe jest również skorzystanie z zabiegów upiększających na twarz, stopy i całego ciała, otrzymać poradę dietetyka dotyczącą zbilansowanej, zdrowej diety, a także dla lepszego samopoczucia oddać się w ręce stylisty fryzur, który swoimi przyborami potrafi przemienić wygląd każdej osoby.