Tag: sweter

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Nie musimy być ubrane na sztywno

Przyjęło się, iż kobiety zasiadające na znacznych stanowiskach w zakładzie, muszą zawsze prezentować się idealnie oraz perfekcyjnie, a co się z tym łączy, muszą posiadać na sobie dopasowane garsonki i dobrze do nich dobrany makijaż oraz uczesanie. A przecież nie zawsze aż tak oficjalny i sztywny strój jest synonimem statusu społecznego, od czasu do czasu możemy się ubrać w coś wygodniejszego i cały czas prezentować się tak samo nienagannie i dystyngowanie.

Jak modnie się ubierać – krótki poradnik dla panów

Lata, kiedy tylko paniom wypadało troszczyć się o modny wygląd, dawno już odeszły do lamusa. Dzisiaj równie chętnie i mężczyźni eksperymentują modą. Czego nie może zabraknąć w ich szafie podczas okresu jesienno-zimowego?W męskiej modzie na co dzień funkcjonuje jedynie parę zaleceń: musi być wygodnie, funkcjonalnie, ale też nie banalnie. Chociaż mężczyźni mają bardziej ograniczone pole działania niż panie, i im udaje się ułożyć ciekawe połączenia. W żadnej garderobie nie może zabraknąć koszul.

Sweter – obowiązkowy element konfekcji zimową porą

Nie ma nic milszego jak sweterek na chłodniejsze dnie. Obowiązkowy element garderoby zimą, który także świetnie sprawdzi się w ciepłych porach roku. Są dobrą alternatywą żakietu, a nawet płaszcza i sprawdzają się tak w pracy jak i w wolnym czasie. Te czasy, z jakimi sweterki kojarzyły się jedynie z drapiącymi, obszernymi swetrami dawno już minęły.