Tag: sweter

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Nie musimy być ubrane na sztywno

Przyjęło się, że kobiety zasiadające na wysokich pozycjach w przedsiębiorstwie, muszą zawsze przedstawiać się nienagannie oraz perfekcyjnie, a co się z tym łączy, muszą mieć założone dopasowane garsonki oraz odpowiednio do nich dobrany makijaż oraz uczesanie. A przecież nie ciągle aż tak oficjalny oraz sztywny strój jest wyznacznikiem statusu społecznego, czasem możemy się ubrać w coś fajniejszego oraz ciągle przedstawiać się tak samo nienagannie i dystyngowanie.

Jak modnie się ubierać – krótki poradnik dla panów

Lata, kiedy tylko paniom wypadało troszczyć się o modny wygląd, dawno już odeszły do lamusa. Dzisiaj równie chętnie i mężczyźni eksperymentują modą. Czego nie może zabraknąć w ich szafie podczas okresu jesienno-zimowego?W męskiej modzie na co dzień funkcjonuje jedynie parę zaleceń: musi być wygodnie, funkcjonalnie, ale też nie banalnie. Chociaż mężczyźni mają bardziej ograniczone pole działania niż panie, i im udaje się ułożyć ciekawe połączenia. W żadnej garderobie nie może zabraknąć koszul.

Sweter – obowiązkowy element konfekcji zimową porą

Nie ma nic milszego jak sweterek na chłodniejsze dnie. Obowiązkowy element garderoby zimą, który także świetnie sprawdzi się w ciepłych porach roku. Są dobrą alternatywą żakietu, a nawet płaszcza i sprawdzają się tak w pracy jak i w wolnym czasie. Te czasy, z jakimi sweterki kojarzyły się jedynie z drapiącymi, obszernymi swetrami dawno już minęły.