Broszka, mała rzecz a cieszy

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Broszka, mała rzecz a cieszy

Broszka. Mała rzecz a cieszy. Przy czym posiada tak wielką moc… Nieodpowiednio dobrana doda nam lat i popsuje nawet najbardziej przemyślany strój. Idealnie dopasowana, nada odpowiedniego charakteru kreacji, a nam zdecydowania i elegancji.

Na pewno są wśród nas kobiety, którym broszki kojarzą się ubiegłym stuleciem, stylem retro i prezentem od babci. Jednak prawdziwe fashionistki i osoby, dobrze zorientowane w świecie mody wiedzą, że biżuteria ta pojawia się każdego sezonu wśród kolekcji najbardziej znanych domów mody.

Jak nosić broszki aby dodawały nam urody a przy tym odejmowały lat?

Najważniejsza zasada: zestawiajmy stare z nowym. Nie przerażajmy się połączeń typu : broszka po babci ze szlachetnych materiałów i zwykły T – shirt ze sklepu sieciowego. Właśnie na takim efekcie przełamania nam zależy! Na mniej wyszukanym, acz robiącym wrażenie stylu.

biżuteria

Autor: Cocktail’me
Źródło: Cocktail’me

Zasada ta tyczy się też w drugą stronę – odważmy się, by do sukienki, żakietu lub płaszcza w stylu vintage przypiąć niekonwencjonalne, zabawne broszki z filcu, plastiku. Możemy też zdecydować się na samodzielne jej wykonanie, gdyż wbrew pozorom nie jest to trudna sztuka. Drugą istotną sprawą, którą musimy podkreślić, jest miejsce gdzie wpinamy naszą ozdobę. Oczywiście, najbardziej znane miejsce to klatka piersiowa, lecz dlaczego by nie uczynić z niej całą ozdobą kołnierzyka? Zwyczajna koszula zyska dzięki naszej kreatywności wyrafinowania i wyrazu (przykłady biżuterii).

Trzecia zasada brzmi: broszki dobrze prezentują się nie tylko w połączeniu z marynarkami i sukienkami, ale też ze swetrami. Nieciekawy dzianinowy sweter zyska niepowtarzalnego i całkiem nowego stylu tworząc duet z broszką.
Broszka np. z to też sprawdzony przez nasze mamy sposób na przerobienie naszych torebek, rękawiczek, pasków czy też butów. Znany stylista Gok Wan w interesujący sposób uczy kobiety jak z niespecjalnych pantofli stworzyć najistotniejszy punkt naszej stylizacji przypinając dwie broszki.

Zaciekawił Cię nasz post? Więc kliknij w link do serwisu i rozkoszuj się kolejnymi tekstami. W razie pewnych wahań – zwróć się do nas.

Brak nam funduszy na wieczorowa torebkę? Przypnijmy broszkę do takiej, która wisi już parę sezonów w szafie.
Nie obawiajmy się więc broszek! Prawidłowo dobrane, postawią przysłowiową kropkę nad „i” naszym stylizacjom

.