Sprawdź jakie tendencje w modzie kobiecej panują w 2014 r.

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Sprawdź jakie tendencje w modzie kobiecej panują w 2014 r.

Jeśli jesteś dziewczyną, która lubi się modnie ubrać (chociaż chyba powinniśmy zapytać, która kobieta nie lubi się ciekawie ubrać), wówczas na pewno zainteresuje Cię nasz artykuł.

Czarnoskóra kobieta

Autor: Audrey Xavier Brulu
Źródło: http://www.flickr.com
W dużym skrócie przedstawiamy w nim trendy na najbliższy dwa tysiące czternasty rok. Jeśli chcesz być na bieżąco z modowymi nowinkami, wówczas kategorycznie powinnaś poświęcić kilka chwil na zapoznanie się z naszym artykułem. Jeśli zastanawiasz się, czy coś z starszych lat wróci do łask, podpowiemy – obecnie na topie będzie przede wszystkim moda z lat dziewięćdziesiątych.

Jeżeli w Twojej szafie leżą przykładowo ogrodniczki, których nie nosiłaś od trzeciej klasy szkoły średniej, dokładnie teraz nadszedł odpowiedni czas, aby je wyjąć. Jeśli się w nich pokażesz, niewątpliwie wzbudzisz prawdziwy zachwyt. Moda damska (moda kobieca)

Modelka na wybiegu

Autor: George Vale
Źródło: http://www.flickr.com

dwa tysiące czternastego roku będzie łaskawa również dla wszelkich osób, które wybierają wygodę zamiast elegancji.

Kiedy lubisz nosić za duże ubrania, rok 2014 bez wątpliwości będzie dokładnie Twoim rokiem. W sezonie stanowczo modne będzie wszystko to, co na pierwszy rzut oka może wydać Ci się szalone. Wielce popularne będą dla przykładu figury geometryczne umieszczone na ubraniach albo wielkie kwiaty 3D, które już teraz projektanci masowo nadrukowują na swoje projekty.

Jeśli poszukujesz czegoś bardziej eleganckiego, wtedy na pewno zainteresują Cię najnowsze inspiracje sztuką. Kiedy zależy Ci na pokazaniu swojego dobrego smaku, wówczas ubrania z przedrukowanymi obrazami wielkich mistrzów zdecydowanie będą dla Ciebie odpowiednim wyborem.

Jeśli te trendy na 2014 rok Ci nie wystarczają, wówczas projektanci mają dla Ciebie na dodatek ubrania robione z tkanin transparentnych.

Zobacz następne tego typu bardzo użyteczne źródło informacji na opisywany temat – kliknij tutaj i poznaj więcej w serwisie wełna parzona lamalama.pl.

Oczywiście takie odważne kreacje nie nadają się na wszystkie wyjścia, jednak mogą być na pewno świetną odmianą od tradycyjnych strojów.

Jeżeli natomiast chodzi o kolory, które będą dominować w tym sezonie, wtedy na pewno nie można nie wspomnieć o pastelach. Kiedy zdecydujesz się na ciuchy w pastelowych kolorach, bez wątpienia wszelkie inne modowe wpadki zostaną Ci wybaczone.