Mass – jeśli szukasz znaną markę trendów streetowej

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Mass – jeśli szukasz znaną markę trendów streetowej

Skejci. Subkultura młodzieżowa, coraz bardziej popularna wśród młodzieży. Ludzie pozytywnie nastawieni do otaczającego ich świata, dla których podstawą sprawą jest znakomita zabawa oraz perfekcyjne wykonanie coraz bardziej wyszukanych i trudniejszych trików.

skejt

Autor: Lord Jim
Źródło: http://www.flickr.com

Nie tylko na desce, także na rowerze, rolkach czy snowboardzie. Widują się na placach, lub specjalnie dla nich przygotowanych skateparkach, gdzie potrafią spędzać długie godziny. Nie są agresywni, lecz zdarza się, że ich ekstremalne zabawy nie są serdecznie przyjmowane przez widzów obserwujących ich poczynania. Dlatego też systematycznie są przepędzani z terenów na których trenują.
Jak wygląda skejt? Jak reszta innych młodych ludzi, a zamysłem ich wyglądu jest zaakcentowanie pewnej idei – pozytywnego stosunku do życia. Jeszcze niedawno fundamentem były luźne spodnie, opuszczone w kroku. Teraz, niekoniecznie, ponieważ wąskie rurki, które zawojowały ostatnio światem dostały się także na obszar skateparku.

hip hop

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli interesują nas produkty, dodatki w stylu hip-hopowym warto zwrócić uwagę na polską firmę Mass Denim. Jej kolekcje utrzymane są w miejskim i hip-hopowym stylu. Produkty Mass to światowe trendy i najwyższa jakość materiałów. W krótkim czasie Mass to wiodąca marka na polskim rynku. Koszulki Mass to sztandarowy produkt firmy (przejdź do strony). Ich ciekawe wzornictwo w połączeniu z doskonałą jakością dzianin sprawiają, iż T-shirt jest nie tylko częścią ubrania, ale idealnie podkreśla nasz styl. Od samego początku firma współpracowała z wieloma artystami w kraju, jak i na świecie. W związku z tym Mass Dnm z każdym dniem zdobywa nowych klientów.
Jedyne o co można mieć pretensje do tej subkultury to ich „nadmierne zamiłowanie” do sztuki. A sztuką tą jest graffiti. o ile by tylko znalazło się więcej miejsc, w których grafficiarze mieliby pole do prezentowania swoich dzieł, świat byłby o wiele piękniejszy. Na szczęście istnieją także wyznaczone miejsca, w których możemy ujrzeć prawdziwe dzieła sztuki.
Warto więc przyjrzeć się tej subkulturze, aby przekonać się, że gromadzi ona w swoich kręgach ludzi dobrych, życzliwych i zakochanych w sporcie. Nie kierujmy się stereotypami, pozwólmy młodym ludziom wyrażać siebie, choćby na T-shircie.