Dobra forma w domu

gdziekolwiek jedziesz, bądź przygotowany na każdą okoliczność

Dobra forma w domu

Jesień i zima to dobry czas na wyrabianie sylwetki. Zdobycie karnetu do klubu fitness jednak to całkiem kosztowna kwestia. Zdecydowanie bardziej opłacalne jest urządzenie osobistej siłowni w lokum. Jeżeli masz trochę miejsca, na przykład w garażu lub w piwnicy, powinieneś zainwestować w atlas do ćwiczeń oraz inne sprzęty i cieszyć się treningiem o dowolnej porze. Bez tłumu ludzi i głośnej muzyki.

Jakie maszyny nabyć? Facetom trzeba rekomendować kupno gryfu i sporej ilości wolnych ciężarów. Do takiego kompletu niezbędna będzie rzecz jasna uniwersalna ławeczka do ćwiczeń. Miej na uwadze, żeby wybrać ławeczkę z opcją moderacji kąta nachylenia – to naprawdę istotne. Zobacz towary producenta Kettler: Kettler produkty. Koniecznie pomyśl również o sztangielkach. W sklepie zobaczysz je w 2 odmianach – kup te, na które dostajesz możliwość dodawania koniecznych krążków, takie są najmocniej wszechstronne i łatwe w użyciu. Innym istotnym, a zarazem bardzo prostym elementem w twojej osobistej siłowni jest drążek, który ma za zadanie wyhodowanie silnych pleców. Najkorzystniej jest umieścić go w futrynie drzwi. Reasumując: sztanga z krążkami, ławeczka do ćwiczeń, sztangielki i drążek – wszystko to, czego potrzebujesz, by doskonalić ciało. Uwaga! Nie zapominaj, że treningowi musi asystować prawidłowo skomponowana dieta. Dobre jedzenie to 80% sukcesu!

siłownia

Źródło: http://www.sport-shop.pl/

Przedstawicielki płci pięknej potrzebują za to postawić na atlas do ćwiczeń.

Nie chcesz zakończyć interesującego zagadnienia na tym artykule? W takim razie namawiamy do następnych – kliknij stronę i wejdź na analogiczną witrynę.

Opłaca się wybrać atlas uniwersalny, który ułatwia ćwiczenie kilku obszarów ciała na jednym stanowisku. Najlepsze typy oferują urządzenie do trenowania mięśni klatki piersiowej, pleców i kończyn dolnych. Ćwiczenie jest bardzo bezpieczne, gdyż nie ma szansy, że obciążenie przygniecie ćwiczącego. Paniom zarekomendować trzeba również kupno pakietu expanderów oraz kilku hantli. Sprawdź produkty kettler.

Zbliża się zimowa zimnica i biegacze znikają z chodników i parków. Jesień nie musi powodować jednak porzucenia treningu aerobowego. Ratunkiem jest bieżnia treningowa, którą można postawić w osobistej siłowni i cieszyć się joggingiem nawet w najzimniejsze dni.